Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Sportowy weekend na ziemi chrzanowskiej

07.01.2011 16:09 | 0 komentarzy | 4 607 odsłony | red
Ligowe zmagania siatkarek i siatkarzy Maratonu Krzeszowice, rozgrywki futsalowe oraz Mistrzostwa Chrzanowa w Armwrestlingu, to tylko część wydarzeń sportowych zbliżającego się weekendu.
0
Sportowy weekend na ziemi chrzanowskiej
W niedzielę zostanie rozegrana 10. kolejka Chrzanowskiej Ligi Futsalu Fot. Marek Oratowski
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ligowe zmagania siatkarek i siatkarzy Maratonu Krzeszowice, rozgrywki futsalowe oraz Mistrzostwa Chrzanowa w Armwrestlingu, to tylko część wydarzeń sportowych zbliżającego się weekendu.

SIATKÓWKA
III liga kobiet
Maraton Krzeszowice – Ogniwo Piwniczna (sobota, 8 stycznia, godz. 19)
Po trzynastu stoczonych pojedynkach krzeszowiczanki z dorobkiem 20 punktów zajmują szóstą lokatę w tabeli. Ich sobotnie rywalki rozegrały o jedno spotkanie mniej. Na koncie mają 8 oczek, co daje im czternastą pozycję w czwartoligowej stawce.
Zdecydowanym faworytem wydają się zawodniczki Maratonu.
- Zakładam, że nie będziemy mieli większych problemów, ale niczego nie można być pewnym. Do końca rundy zasadniczej zostały nam dwa mecze. Musimy je wygrać, żeby utrzymać szóste miejsce – mówi Tomasz Piechota, trener siatkarek z Krzeszowic.

III liga mężczyzn
Maraton Krzeszowice – Kęczanin II Kęty (sobota, 8 stycznia, godz. 16)
Zajmujący przedostatnie miejsce w klasyfikacji gospodarzy (jedno zwycięstwo i jedenaście porażek) czeka bardzo ciężka przeprawa. Ekipa z Kęt plasuje się w tabeli na czwartym miejscu (osiem wygranych i cztery porażki).
Kibice mają z pewnością nadzieję, że zespół Maratonu wzniesie się na wyżyny umiejętności i tak jak w starciu z MKS-em Andrychów zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

IV liga kobiet
Grunwald Chełmek – KS Ryglice (sobota, godz. 16, Zespół Szkół nr 1 w Chełmku)

Małopolska Liga Juniorek
Maraton Krzeszowice – MKS Andrychów (niedziela, 9 stycznia godz. 11)

Turniej piłki siatkowej w Płazie (sobota, 8 stycznia, godz. 14, Zespół Szkół w Płazie)


FUTSAL
Grand Prix Polski u-18 (sobota, 8 stycznia, godz. godz. 9.30, hala sportowa MOKSiR w Chrzanowie)
W turnieju wezmą udział zespoły: UKS II LO Chrzanów, Rodło Opole oraz Rekord Bielsko Biała

Mecz charytatywny Reprezentacji Chrzanowa z Oldbojami Wisły Kraków (sobota, 8 stycznia, godz. 18.15, hala sportowa MOKSiR w Chrzanowie)
W trakcie imprezy przewidziano licytację gadżetów na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz mecz młodych adeptów Chrzanowskiej Akademii Piłkarskiej

Chrzanowska Ligi Futsalu: niedziela, 9 stycznia, godz. 15 UKS II LO - Świetlica Plus Trzebinia, godz. 16 Solidex Chełmek - Korona Futsal Team, godz. 17 ADI - Wygiełzów, godz. 18 Antalya - KS Orły Chrzanów, godz. 19 Protector - Megalo, godz. 20 Instalbud - Północ (hala sportowa MOKSiR w Chrzanowie)

BIEGI NARCIARSKIE
II Narciarski Bieg św. Mikołaja (sobota, 8 stycznia, godz. 11, tereny rekreacyjne przy osiedlu Niepodległości w Chrzanowie)

SPORTY SIŁOWE
II Otwarte Mistrzostwa Chrzanowa w Armwrestlingu (sobota, 8 stycznia, godz. 15, hala sportowa MOKSiR w Chrzanowie)