I-ligowcy z Chrzanowa dali się rozpędzić wiceliderowi i przegrali na koniec rundy (WIDEO, ZDJĘCIA)

11.12.2021 21:00 | 0 komentarzy | 2 796 odsłony | Marek Oratowski
W sobotę szczypiorniści MTS-u mimo obiecującego początku ulegli we własnej hali graczom KSZO. Teraz mają trochę oddechu.
0
Gracze MTS-u powstrzymują rywala

Pierwsze 10 minut to wyrównany pojedynek, w którym jeden zespół odpowiadał bramką drugiemu. Jednak przy stanie 6-6 goście rzucili celnie cztery razy z rzędu. Na koniec pierwszych 30 minut mieli w zapasie już sześć trafień.

Po wznowieniu gry miejscowi nieco zniwelowali przewagę, ale przydarzył im się znów przestój. Potem kilka razy gospodarze zagrali szczelnie w obronie. Cóż, kiedy sporo wyprowadzanych przez nich szybkich ataków kończyło się niecelnymi rzutami lub skuteczną interwencją bramkarza. Ostatecznie przegrali sześcioma bramkami.

Obejrzyjcie wideo i zdjęcia z meczu, który odbył się bez udziału publiczności.

Na koniec pierwszej rundy MTS jest ósmy w tabeli z dorobkiem 14 punktów. Wznowienie rozgrywek nastąpi pod koniec stycznia.