Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Mikołaj przekazał paczki dla chorych dzieci na oddziale pediatrycznym w szpitalu

06.12.2021 14:00 | 0 komentarzy | 4 163 odsłony | Ewa Solak
Dla maluchów leczących się obecnie w szpitalu, prezenty są wyjątkowo miłym gestem. Klocki, książeczki, maskotki i kartki z życzeniami zdrowia w poniedziałek trafiły w ich ręce.
0
Mikołaj przekazał paczki dla chorych dzieci na oddziale pediatrycznym w szpitalu
Mikołaj wraz z przedstawicielami fundacji i stowarzyszeń oraz pomocnikami przekazał prezenty chorym dzieciom na pediatrii
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Mikołajki zorganizowała Fundacja na Rzecz Szpitala Powiatowego w Chrzanowie.

Włączyły się w nie inne stowarzyszenia i fundacje (Fundacja Dr Clown, Stowarzyszenie Cześć, Stowarzyszenie im. Ks. Michała Potaczało „Apostoł Dobroci", Przedszkole Terapeutyczne Promyk), Anna Wądrzyk ze sklepu  Magic, a także Agnieszka Kopyć - miłośniczka rękodzieła.

- W krótkim czasie udało nam się zorganizować paczki dla wszystkich dzieci na oddziale. Podarki są naprawdę ładne - mówi Dorota Walczyk z Fundacji na Rzecz Szpitala Powiatowego w Chrzanowie.

Ze względu na zakaz odwiedzin na oddziałach, zaszczepiony Mikołaj za zgodą ordynatora wszedł na pediatrię tylko na chwilę, przekazując prezenty personelowi.

- Oddział jest prawie pełny. Obecnie leczy się 19 dzieci, a sytuacja nie jest łatwa - mówi Bogusława Stepanik ordynator oddziału pediatrycznego.