Nie masz konta? Zarejestruj się

Powiat chrzanowski

Samorządowcy przy mikrofonie. Szykują niespodziankę na święta (ZDJĘCIA)

28.11.2021 19:46 | 15 komentarzy | 5 722 odsłon | Agnieszka Filipowicz
Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej - śpiewał Jerzy Stuhr. Samorządowcy z powiatu chrzanowskiego też postanowili to zrobić. Przed świętami usłyszymy i zobaczymy pastorałkę w ich wykonaniu.
15
Samorządowcy przy mikrofonie. Szykują niespodziankę na święta (ZDJĘCIA)
fot. Fb J. Okoczuka
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

To pomysł Stowarzyszenia Przyjaźni Miastu. Prezes stowarzyszenia Kinga Kucharska postanowiła zaprosić do współpracy przy tym projekcie samorządowców z powiatu chrzanowskiego. Nie trzeba ich było długo namawiać. Najwyraźniej dobrze czują się przed mikrofonem. W nagraniach (w studiu Alias w Luszowicach) uczestniczyli już: burmistrz Chrzanowa Robert Maciaszek, burmistrz Trzebini Jarosław Okoczuk, wicestarosta Bartłomiej Gębala oraz burmistrz Alwerni Beata Nadzieja-Szpila w towarzystwie radnej, przewodniczącej komisji oświaty i zarazem sołtyski Kwaczały Jolanty Kuciel oraz radnej Katarzyny Drabiec.

Kinga Kucharska mówi, że jest pod wrażeniem ich umiejętności wokalnych. Okazało się bowiem, że samorządowcy całkiem ładnie śpiewają. Na przykład - panie z Alwerni pokazały, że kobiety mają moc. A burmistrz Trzebini ponoć zaśpiewał głosem prawie operowym!

Premiera zapowiadana jest na tydzień przed świętami. Z niecierpliwością czekamy na teledysk, który ma zrealizować Robert Rejdych.

Zdjęcia: Bartłomiej Jaśko - Jaśkowa Galeria