Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

ZGOK Balin został sponsorem piłkarzy ręcznych MTS Chrzanów

26.10.2021 20:00 | 3 komentarze | 2 192 odsłony | Marek Oratowski
Dzięki podpisanej we wtorek umowie chrzanowscy szczypiorniści występujący na parkietach I ligi zyskają dodatkowe wsparcie.
3
ZGOK Balin został sponsorem piłkarzy ręcznych MTS Chrzanów
Prezes MTS-u Marcin Dęsoł z członkiem zarządu ZGOK Balin Michałem Bogackim, fot. udostępnione przez firmę Eneris
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
- Piłka ręczna to niezwykle widowiskowy sport, dający kibicom wiele emocji. Dlatego z przyjemnością podejmujemy współpracę z MTS Chrzanów, czyli klubem, który jest naszym lokalnym sąsiadem. Mam nadzieję, że nasze zaangażowanie przyczyni się do osiągania kolejnych sportowych sukcesów przez naszych szczypiornistów, których ukoronowaniem będzie szybki awans zespołu do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce - powiedział Michał Bogacki, członek zarządu ZGOK Balin.

- Z radością witam ZGOK Balin w gronie naszych partnerów. Cieszymy się, że firma prężnie działająca na naszym lokalnym rynku zaangażowała się w rozwój klubu i lokalnej społeczności, wspierając nasze działania sportowe - stwierdził Marcin Dęsoł, prezes zarządu MTS Chrzanow.

Pytany przez nas o to, jaka konkretnie kwota wpłynie na konto klubu, zasłonił się tajemnicą. Umowa ma obowiązywać do końca sierpnia 2022 roku, z opcją przedłużenia na kolejne lata.

To kolejny sponsor klubu. Tym tytularnym jest Unimetal Recycling, ale zespół wspiera też wiele innych lokalnych podmiotów.