Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów zaliczyli efektowną wygraną (WIDEO, ZDJĘCIA)

23.10.2021 20:25 | 0 komentarzy | 3 975 odsłony | Marek Oratowski
Po dwóch dotkliwych porażkach szczypiorniści I-ligowego MTS Chrzanów w sobotni wieczór ograli rywali z Zawadzkich.
0
Chrzanowscy kibice dziękują swoim zawodnikom za walkę

I liga piłki ręcznej

Unimetal Recycling MTS Chrzanów - ASPR Zawadzkie 34-20 (17-7)

MTS: Górkowski, Smaciarz - B. Hardzina 6, Węgrzyn 6, Sieczka 4, D. Skoczylas 4, Nowak 3, Madeja 3, Dobrzański 3, Trawnicki 2, M. Hardzina 2, B. Skoczylas 1, Franczak, Słowikowski

Gospodarze zagrali szybko i pomysłowo. Szybko odskoczyli od rywali. Po kwadransie gry prowadzili 7-4. Rzucili potem sześć bramek pod rząd. Na przerwę schodzili przy 10-bramkowym prowadzeniu i praktycznie było już po meczu. Jednak goście też mieli sytuacje, ale w chrzanowskiej bramce bardzo dobrze dysponowany był Marcin Górkowski. W drugiej połowie nieco dał się we znaki gospodarzom skuteczny Łukasz Smyk, ale MTS zdołał jeszcze powiększyć przewagę.

Trener Paweł Rokita był zadowolony z faktu, że mając pewny wynik mógł przećwiczyć w warunkach meczowych różne warianty gry, dając szansę występu na parkiecie wszystkim zawodnikom. W ofensywie w jego zespole brylowali Kacper Węgrzyn i Bartosz Hardzina, którzy rzucili po 6 bramek.

Obejrzyjcie wideo i zdjęcia z tego pojedynku.