Nie masz konta? Zarejestruj się

Libiąż

Piżamowy rajd nordic walking. Libiąż wspiera charytatywną akcję (WIDEO, ZDJĘCIA)

25.09.2021 16:39 | 0 komentarzy | 2 420 odsłony | Agnieszka Filipowicz
Najpierw była rozgrzewka, potem 10-kilometrowy rajd. A wszystko w ramach I Libiąskich Dni Piżamy, które włączają się w ogólnopolską akcję charytatywną zainicjowaną przez Fundację Gdy Liczy się czas.
0
Piżamowy rajd nordic walking. Libiąż wspiera charytatywną akcję (WIDEO, ZDJĘCIA)
Uczestniczki nordic walking 25 września 2021
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Chodzi o wsparcie i wyrażenie solidarności z dziećmi cierpiącymi na choroby nowotworowe. W różnych miejscach w Polsce ludzie nie tylko zakładają piżamy, ale i wrzucają cegiełki na wsparcie dzieci na oddziałach onkologicznych.

W Libiążu akcję organizują: Karolina Zontek, Agnieszka Siuda, Lidia Sendorek. W przedsięwzięcie włączyły się też libiąskie szkoły, strażacy, związki komunalne, Libiąskie Centrum Kultury, Kremer Dance, Restauracja Nata.

Dziś kilkanaście kobiet wzięlo udział w rajdzie nordic walking. Towarzyszyła im suczka Sonia, ktora z tej okazji również... maszerowała w piżamie (patrz: materiał wideo).

Jutro o godz. 13:00 finał akcji w Libiążu. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na budowę centrum, gdzie dzieci po chorobach nowotworowych będą miały rehabilitację i wsparcie psychologiczne.