Stało się, stało… Polacy odpadli z Euro. Tak im kibicowaliśmy w Chrzanowie (WIDEO)

23.06.2021 20:10 | 3 komentarze | 3 994 odsłony | Marek Oratowski
Setki osób oglądały na Placu Tysiąclecia środowe spotkanie Polaków ze Szwedami. Nasza drużyna musiała wygrać, by awansować do 1/8 finału Euro. Niestety, uległa 2-3.
3
We wspolnym kibicowaniu uczestniczyło kilkaset osób

W strefie kibica na Placu Tysiąclecia, jak i w polskich domach, nastroje były bardzo zmienne. Jęk zawodu rozległ się już na początku, gdy nasi rywale trafili do siatki oraz potem, gdy podwyższyli na 2-0. Jednak biało-czerwoni, którzy już w pierwszej połowie mieli swoje okazje, przejęli inicjatywę.

Geniusz Roberta Lewandowskiego sprawił, że kilka minut przed końcem remisowaliśmy 2-2. To co wydawało się niemożliwe biorąc pod uwagę przebieg rozgrywanego w upale spotkania, czyli zdobycie kompletu punktów, było na wyciągnięcie reki. Niestety, rywale nas skontrowali i zdobyli trzeciego gola. Wtedy kibice zaczęli opuszczać strefę kibica z poczuciem, że na kolejnej wielkiej imprezie za wiele nie wskóraliśmy....

Obejrzyjcie, jak przebiegało kibicowanie w Chrzanowie. A Wy jak oceniacie to spotkanie?