08.05.2021 20:00 | 0 komentarzy | 3 754 odsłony | Marek Oratowski
W sobotę I-ligowi gracze MTS-u wzięli rewanż na ekipie Sandomierza, której w pierwszej rundzie ulegli w karnych.
0
W ataku na bramkę Wisły Kacper Węgrzyn

Chrzanowianie zasłużenie wygrali, ale rywale zmusili ich do wysiłku. Dzięki dobrej końcówce pierwszej odsłony podopieczni Pawła Rokity wypracowali sobie pięciobramkową przewagę. Jednak ta po przerwie zaczęła topnieć. W 49. minucie po trzech trafieniach z rzędu gracze Wisły mieli do odrobienia tylko bramkę (21-22). Jednak nie poszli za ciosem. Gubili sporo piłek, po których MTS wyprowadzał kontry. W efekcie gospodarze wyraźnie wygrali. Bardzo dobry mecz rozegrał Filip Wadowski, zdobywca 8 bramek.

Obejrzyjcie zdjęcia i wideo z tego meczu.

Unimetal Recycling MTS Chrzanów - SPR Wisła Sandomierz 32-25 (18-13)
MTS: Górkowski, Plaszczak - Wadowski 8, Madeja 5, Hardzina 4, Węgrzyn 4, D, Skoczylas 3, M. Skoczylas 3, Wierzbic 1, Kowal 1, Orlicki 1, Stroński 1, Witkowski 1, B. Skoczylas, Pasierb