Ligowy słabeusz wyjechał z Żarek z bagażem czterech bramek (ZDJĘCIA, WIDEO)

03.05.2021 20:00 | 0 komentarzy | 4 089 odsłony | Marek Oratowski
W poniedziałkowym meczu w Żarkach nie było niepodzianki. Gospodarze zasłużenie wywalczyli trzy punkty w konfrontacji z Sosnowianką.
0
Piłkarze Żarek w ofensywie

KEEZA Klasa okręgowa - Chrzanów

LKS Żarki - Sosnowianka Stanisław Dolny 4-0 (3-0)
1-0 Szymon Przepiórka (12), 2-0 Jakub Żegleń (23), 3-0 Jakub Żegleń (25), 4-0 Zbigniew Horawa (82)

Żarki: Madeja - Przebinda (60. Osadziński), Horawa, Szafran, Przepiórka, Ondrejko (46. Patyk), Knapik, Kurzak (60. Miziołek), Wierzba, Ślósarz (60. Cygan), Żegleń (60. Kosowski)

Piłkarze Żarek zrobili swoje. W pierwszej połowie zdominowali rywala zajmującego ostatnią pozycję w tabeli. Po 25 minutach prowadzili już 3-0. Do siatki Sosnowianki trafiali kolejno Szymon Przepiórka (uderzył głową) oraz dwukrotnie Jakub Żegleń (sfinalizował akcje ze skrzydeł).

W drugiej połowie w szeregi gospodarzy wdarło się lekkie rozprzężenie i kilka razy ich bramkarz Dawid Madeja był w opałach po strzałach z dystansu i dośrodkowaniach. Zachował jednak czyste konto. Wynik ustalił Zbigniew Horawa. Uderzył celnie głową po centrze z wolnego. Wcześniej gospodarze zmarnowali karnego wykonywanego przez Łukasza Wierzbę.

Obejrzyjcie zdjęcia i wideo z tego meczu.

Nadwiślanin Gromiec - Garbarz Zembrzyce 3-2
Zatorzanka Zator - MKS Libiąż 1-3
LKS Gorzów - Niwa Nowa Wieś 1-3
Victoria Jaworzno - Sokół Przytkowice 3-0