Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Rozkopany teren przy Intermarche w Trzebini

21.04.2021 08:00 | 6 komentarzy | 6 965 odsłon | Łukasz Dulowski
Ogrodzony plac budowy rzuca się w oczy, jadąc ul. Kościuszki. Inwestycja jest związana z działającym obok supermarketem.
6
Rozkopany teren przy Intermarche w Trzebini
Trwa budowa dodatkowych parkingów przy Intermarche w Trzebini
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
Między ul. Kościuszki a św. Stanisława trwa rozbudowa parkingów wraz z infrastrukturą. Na razie są prowadzone prace ziemne.

Inwestorem jest spółka Krokus spod Poznania. Ta sama, która wybudowała supermarket Intermarche w Trzebini. To oznacza, że w najbliższej przyszłości jego zmotoryzowani klienci mogą liczyć na większy komfort, jeśli chodzi o pozostawienie aut. Obecny parking nie jest zbyt duży, więc nieraz panuje tutaj ciasnota.

Budowa supermarketu Intermarche w Trzebini rozpoczęła się w 2010 r. Został otwarty w 2011 r.

***
Supermarkety spożywcze Intermarche oraz supermarkety typu „dom i ogród" Bricomarche są zarządzane przez Grupę Muszkieterów, czyli zrzeszenie niezależnych przedsiębiorców. W Polsce jest ich ponad 300, w Europie ponad 3 tysiące (wg danych z oficjalnej strony muszkieterowie.pl).

Supermarkety tworzą sieć franczyzową. To oznacza, że właścicielami supermarketów są różni przedsiębiorcy, którzy ze sobą współpracują w ramach Grupy Muszkieterów. Idea działania i nazwa zostały zaczerpnięte z Alexandra Dumasa: „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego".