Nie masz konta? Zarejestruj się

Libiąż

Zobaczcie zwiastun Kuchennych Rewolucji z Libiąża. Emisja już w czwartek

20.04.2021 18:00 | 13 komentarzy | 9 613 odsłon | Marek Oratowski
W czwartek 22 kwietnia o godzinie 21.30 na antenie TVN-u Magda Gessler będzie usiłowała odmienić oblicze libiąskiej restauracji, prowadzonej przez Klaudię i Michała Kulińskich.
13
Zobaczcie zwiastun Kuchennych Rewolucji z Libiąża. Emisja już w czwartek
Magda Gessler w Libiążu przeprowadziła pierwszą rewolucję sformatowaną na sprzedaż na wynos, fot. screen ze strony TVN-u
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

"Położoną przy ruchliwej ulicy restaurację Cztery Smaki prowadzi małżeństwo Klaudia i Michał. Przez wiele lat ciężko pracowali w Anglii, odkładając każdy grosz na spełnienie marzenia o własnej restauracji. W końcu w swój lokal włożyli sto osiemdziesiąt tysięcy złotych, ale zamiast gości odwiedziła ich pandemia i epidemiczne obostrzenia. Tymczasem para spodziewa się pierwszego dziecka i zamiast radosnego oczekiwania towarzyszy im brak poczucia bezpieczeństwa i lęk o przyszłość. Przyszli rodzice zaczynają nawet myśleć o zamknięciu interesu. Zanim jednak to zrobią, postanowili sięgnąć po ostatnią deskę ratunku i zwrócili się o pomoc do Magdy Gessler. Czy uda się jej i tym razem przeprowadzić udaną rewolucję w restauracji i w życiu bohaterów?" - czytamy w zapowiedzi odcinka Kuchennych Rewolucji nagrywanego w ubiegłym roku w Libiążu.

- Bardzo pozytywnie odebraliśmy to, co działo się podczas kręcenia programu. Przez te kilka miesięcy od wizyty Magdy Gessler zyskaliśmy dobre opinie klientów. Niemniej bardzo czekamy na decyzję o możliwości otwarcia restauracji, bo bardzo trudno nam funkcjonować przy sprzedaży wyłącznie na wynos - podkreśla Michał Kuliński.
Restauracja po programie zmieniła nazwę na "Cztery smaki na języku".

Obejrzyjcie tutaj zwiastun programu. Powtórka będzie emitowana w sobotę 24 kwietnia o godz. 18.