Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

I-ligowcom z Chrzanowa zabrakło zimnej krwi w starciu z Zawierciem. Przegrali w karnych (WIDEO, ZDJĘCIA)

10.04.2021 20:40 | 0 komentarzy | 1 654 odsłona | Marek Oratowski
W sobotni wieczór chrzanowianie mieli nadzieje na wygraną z siódemką Zawiercia, ale rywale postawili im twarde warunki.
0
I-ligowcom z Chrzanowa zabrakło zimnej krwi w starciu z Zawierciem. Przegrali w karnych (WIDEO, ZDJĘCIA)
Chrzanowianie w akcji ofensywnej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Pierwsza połowa odbywała się pod dyktando gości. Grali dobrze w obronie, zwłaszcza bramkarz był bardzo dobrze dysponowany. Chrzanowianie nie mogli się wstrzelić. Siedem bramek zdobytych w pierwszych 30 minutach nie stanowiło zbyt dobrego prognostyku dla MTS-u.

Po zmianie stron przyjezdni utrzymywali przewagę. Jednak czym bliżej końca, tym gospodarze deptali im po piętach. W końcu w 57. minucie - po trzech trafieniach z rzędu - doprowadzili do remisu 17-17. Rywale odjechali im potem znów na dwie bramki, ale ostatecznie spotkanie po emocjonującej końcówce (oba zespoły miały w niej szansę na pełną pulę) zakończyło się remisem 19-19.

Karne bezbłędnie egzekwowali goście. Chrzanowianie zaś dwa razy przegrali pojedynek z bramkarzem Zawiercia, który okazał się jednym z bohaterów spotkania. W meczu sąsiadów w tabeli dwa punkty zdobyli więc goście. Szczypiorniści MTS-u musieli się zadowolić jednym.

Obejrzyjcie wideo i zdjęcia z meczu.

Unimetal Recycling MTS Chrzanów - KS Viret CMC Zawiercie 19-19 (7-11), k. 2-4
MTS: Górkowski, Plaszczak - D. Skoczylas 5, Hardzina 3, Rola 3, Wierzbic 3, Węgrzyn 2, Kowal 1, Madeja, M. Skoczylas 2, Wadowski, Stroński