Nie masz konta? Zarejestruj się

MAŁOPOLSKA

Trasy rowerowe w powiecie chrzanowskim docenione przez blogerów

08.04.2021 16:00 | 3 komentarze | 2 067 odsłony | Tadeusz Jachnicki
Przewodnik "Małopolska na rowery" to wyjątkowy projekt w skali kraju. Powstał z wpisów popularnych w sieci pasjonatów rowerowych podróży.
3
Trasy rowerowe w powiecie chrzanowskim docenione przez blogerów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
Przewodnik z jednej strony podpowiada jak przygotować się do rowerowej wyprawy, a z drugiej wskazuje 19 tras, propozycji na jedno- czy kilkudniową wyprawę.

Znajdziemy w nim liczne QRkody i sporo uzupełniających informacji.

W projekcie wzięli udział: Anita i Paweł Skowera (101countriesbefore50.com), Szymon Nitka (ZnajKraj), Ewa Świderska (Ewcyna), Alicja Rapsiewicz i Andrzej Budnik (LosWiaheros), Kasia Łaskawiec i Tomek Sawirski (Polska po godzinach), Wojtek Goj (Szlak wokół Tatr), Jarek Tarański (VeloMałopolska), Kasia Puźniak (Lucky MTB), Ola i Szymon Rochowiakowie (Beskid Trail), rodzina Mazurków (Rodzinnie Dookoła Świata) Kasia Pustelny-Szewczyk i Marek Szewczyk (Kasai).

Publikacja do pobrania jest dostępna TUTAJ. A tutaj znajdziemy nieco więcej informacji oraz mapy tras do pobrania i wydruku.
Wśród rekomendowanych wycieczek są również takie, które obejmują powiat chrzanowski, w tym przejazdy przez Mętków, Jankowice i Okleśną czy Trzebinię, Czyżówkę i Dulową.
Trasy są dokładnie opisane. Znajdziemy też informacji o ich długości, czasie przejazdu czy atrakcjach. Są również odnośniki do filmów z garścią wiedzy np. o zabytkach.