MTS zagrał nieskutecznie i przegrał z Zagłębiem (WIDEO, ZDJĘCIA)

20.03.2021 20:45 | 0 komentarzy | 2 808 odsłony | Marek Oratowski
W sobotę w meczu I ligi gracze Unimetal Recycling MTS Chrzanów ulegli zespołowi ze ścisłej czołówki Zagłębiu Sosnowiec. O ile w obronie zagrali nieźle, to w ofensywie było już gorzej.
0
Chrzanowianie w akcji ofensywnej

Chrzanowianie wrócili do swojej hali, która ostatnio była remontowana. Prowadzili 2-0, ale potem szczypiorniści Zagłębia doszli do głosu. Przeprowadzali szybkie ataki, a chrzanowianie przestrzelali w dogodnych sytuacjach. Gospodarze przegrywali już 10-15, a na przerwę schodzili ostatecznie przegrywając trzema trafieniami.

Na początku drugiej odsłony przy podwyższonej obronie złapali kontakt i w 35. minucie przegrywali tylko 17-18.
Jednak wtedy zupełnie zacięli się w ofensywie, a ich rywale przeprowadzali akcję za akcją. W 41. minucie prowadzili 25-17 i już do końca pilnowali wyniku.

Goście byli faworytem i z tej roli dobrze się wywiązali. W zespole gospodarzy bardzo dobrą zmianę dał Bartosz Hardzina, który rzucił 5 bramek.

Obejrzyjcie wideo i zdjęcia z tego meczu.

Unimetal Recycling MTS Chrzanów - MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec 26-32 (13-16)

MTS: Górkowski, Plaszczak - Hardzina 5, Węgrzyn 3, Wierzbic 3, Kirsz 3, Wadowski 3, Kowal 2, D. Skoczylas 2, Stroński 2, Rola 1, M. Skoczylas 1, Madeja 1