Praca, biznes, edukacja

Prefa sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy

03.02.2021 10:06 | 0 komentarzy | 2 038 odsłony | red

Firma w Krzeszowicach specjalizująca się w produkcji prefabrykatów drogowych
i obrocie specjalistycznymi materiałami budowlanymi poszukuje ASYSTENTA BIURA

i obrocie specjalistycznymi materiałami budowlanymi poszukuje:

ASYSTENTA BIURA

Obowiązki:
• Wsparcie organizacyjne kierownictwa;
• Wykonywanie bieżących zadań biurowych;
• Obsługa obiegu informacji pomiędzy działami firmy;
• Obsługa administracyjna infrastruktury;

Oczekiwania:
• Wykształcenie średnie odpowiednie do stanowiska;
• Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata;
• Samodzielność, terminowość;
• Umiejętność pracy w zespole, współpracy z przełożonym;
• Znajomość programu Excel, Word;
• Prawo jazdy kat. B;
• Dyspozycyjność;

Oferujemy:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Współpracę z profesjonalnym zespołem;
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji;
• Niezbędne narzędzia pracy;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@prefa.pl

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.prefa.pl