Nie masz konta? Zarejestruj się

Powiat chrzanowski

Starosta nagrodzi ludzi sportu. Można już składać wnioski

09.01.2021 15:00 | 0 komentarzy | 2 123 odsłony | Marek Oratowski
Rozpoczął się nabór wniosków do nagrody starosty chrzanowskiego dla sportowców, trenerów i działaczy sportowych za osiągnięcia uzyskane przez nich w 2020 roku.
0
Starosta nagrodzi ludzi sportu. Można już składać wnioski
Ubiegłoroczni laureaci nagrody starosty, fot. Starostwo Powiatowe w Chrzanowie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wnioski będą przyjmowane do 28 lutego. Mogą je składać zawodnicy, związki, stowarzyszenia sportowe, trenerzy, jednostki samorządu terytorialnego oraz inne jednostki związane z wykonywaniem zadań z dziedziny kultury fizycznej. Wnioski należy przynieść na dziennik podawczy Starostwa Powiatowego przy ul. Partyzantów 2 w Chrzanowie.

Nagrodę dla osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej Rada Powiatu Chrzanowskiego ustanowiła 30 września 2015 roku. Regulamin jej przyznawania oraz formularz wniosku znajdziecie tutaj.

W ubiegłym roku starosta nagrodził sześć osób. Nagrodzeni sportowcy to medalistka mistrzostw Polski w pływaniu Justyna Poznańska z Libiąża, uprawiające sporty walki Jagoda Linczowska z Libiąża i Wiktoria Ziober z Chrzanowa oraz szachista Hubert Meers, zawodnik UKS Hetman Koronny Trzebinia.

Nagrodzony został też trener Leszek Wójcik, osiągający sukcesy z młodzieżowymi zespołami piłki ręcznej oraz Tadeusz Głowacz, który przez 60 lat był prezesem LKS Polonia Luszowice.

Łączna pula nagród wyniosła 12 tysięcy złotych. W tym roku ma to być podobna kwota.