Nie masz konta? Zarejestruj się

Powiat chrzanowski

Skorzystaj z bezpłatnej porady prawnej

04.11.2020 09:00 | 4 komentarze | 2 041 odsłony | Marek Oratowski
W środę 11 listopada będzie można skorzystać z bezpłatnej, telefonicznej porady prawnej. Trzeba tylko wcześniej się zarejestrować.

4
Skorzystaj z bezpłatnej porady prawnej
fot. ilustracyjne
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
Z inicjatywy Kancelarii Prawnej Lex Novum w Trzebini oraz adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych, 11 listopada będzie można skorzystać z telefonicznej bezpłatnej porady prawnej i podatkowej w godzinach 9-13. Porady obejmą sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, administracyjnego oraz podatkowego. Ze względu na duże zainteresowanie, konieczne będzie zarejestrowanie się na konkretną godzinę, najpóźniej do 9 listopada do godz. 15 (tel. 513 761 029). Dzwoniący powinni podać charakter sprawy, by przedstawiciele kancelarii mogli odpowiednio dobrać specjalistę.

Termin udzielanych porad nie jest przypadkowy. To data pochówku św. Marcina. Bogata ikonografia przedstawia go jako rzymskiego legionistę na białym koniu, dającego część swojego płaszcza biedakowi. Jest patronem m.in. dzieci, jeźdźców, więźniów, żołnierzy oraz żebraków. Przyjmuje się, że Marcin stawał zawsze w obronie niewinnych i niesłusznie oskarżonych.