Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Związek śmieciowy się odmraża. Nowe godziny pracy

04.07.2020 15:00 | 3 komentarze | 2 157 odsłony | Agnieszka Filipowicz

Związek Międzygminny Gospodarka Komunalna w Chrzanowie częściowo uruchamia bezpośrednią obsługę mieszkańców. 1 lipca zaczął działać Punkt Obsługi Mieszkańców.

3
Związek śmieciowy się odmraża. Nowe godziny pracy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Chcemy być bardziej dostępni dla mieszkańców i ułatwić im kontakt z nami. Przywracamy częściowo obsługę bezpośrednią, oczywiście z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, bo przecież zagrożenie koronawirusem nie minęło - mówi przewodniczący zarządu ZMGK, Arkadiusz Pypłacz.

W punkcie można m.in. złożyć lub zaktualizować deklarację śmieciową, zgłosić nieprawidłowości w odbiorze odpadów lub w segregacji, sprawdzić saldo na swoim koncie opłat za śmieci, a także odebrać worki do segregacji.

- Ze względu na ciągłe zagrożenie spowodowane koronawirusem zachęcamy wszystkich mieszkańców do kontaktu telefonicznego i online z naszymi pracownikami. Jednak wiemy, że w ostatnim czasie szczególnie osobom starszym i niekorzystającym z internetu było trudno załatwić różne sprawy. Dlatego powrót do bezpośredniej obsługi, to inicjatywa głównie dla nich - podkreśla Arkadiusz Pypłacz.

Punkt będzie czynny codziennie:
w poniedziałki w godz. od 8:00 do 16:00
od wtorku do piątku w godz. od 8:00 do 14:00.