Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Kiedy popływamy? Na razie baseny zamknięte

30.05.2020 18:03 | 1 komentarz | 3 294 odsłony | Agnieszka Filipowicz

Od soboty 6 czerwca rząd umożliwił otwarcie basenów w całym kraju. Kiedy swe podwoje otworzą pływalnie w Chrzanowie i Trzebini?

1
Kiedy popływamy? Na razie baseny zamknięte
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tego na razie nie wiadomo.
- Czekamy, jak i cała branża basenowa, na szczegółowe wytyczne - rozporządzenie ministra zdrowia. Robimy wszystko, aby być gotowym na bezpieczne przyjęcie Was. O planowanym otwarciu naszego obiektu poinformujemy niezwłocznie. Wytrzymajcie jeszcze troszkę - brzmi komunikat Krytej Pływalni w Chrzanowie.

W poniedzialek 1 czerwca mamy zlecone badania próbek wody. Czas oczekiwania na wynik 12- 14 dni. Przy prawidłowych wynikach przewidywany termin to 15-16 czerwca - mówi Dominik Godyń, dyrektor chrzanowksiego basenu.

- Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić Wam maksymalne bezpieczeństwo i komfort. Zakończenie trwających prac i dopasowanie pływalni do nowego reżimu sanitarnego wymagać będzie jeszcze trochę czasu, dlatego też nie otwieramy pływalni 6 czerwca. Wasze bezpieczeństwo jest dla nas absolutnym priorytetem - to informacja zamieszczona na stronie trzebińskiego basenu.

Zarządcy obu basenów proszą swych klientów jeszcze o trochę cierpliwości.