Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Energylandia szykuje się do otwarcia

25.05.2020 20:20 | 0 komentarzy | 4 544 odsłony | Tadeusz Jachnicki

Ma zostać uruchomiona wraz z wprowadzeniem czwartego etapu odmrażania gospodarki.

0
Energylandia szykuje się do otwarcia
Park będzie dezynfekowany również z powietrza, dronem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Ministerstwo Rozwoju nie podało jeszcze daty wprowadzenia czwartego etapu odmrażania gospodarki, ale wiadomo, że już w najbliższym czasie będziemy mogli spędzić czas m.in. w parku rozrywki - mówi Kris Kojder, rzecznik prasowy zatorskiego parku i powołuje się na słowa wicepremier Jadwigi Emilewicz.

- Cieszymy się, iż kolejny etap budowania nowej normalności w Polsce obejmie także miejsca takie jak parki rozrywki - dodaje Marek Goczał, twórca i pomysłodawca Energylandii.

Panowie zapewniają, że zespół ekspertów opracował szereg procedur, które zapewnią bezpieczeństwo sanitarne i komfort rozrywki dla gości oraz pracowników.

- Zabawa w Energylandii będzie odbywała się na wolnym powietrzu, wejścia dla pracowników i gości zostały wyposażone w nowoczesne systemy kamer termowizyjnych, wprowadziliśmy dwumetrowe odstępy w kolejkach do atrakcji oraz kas, a posiłki w restauracjach i kawiarniach nasi goście będą mogli zamówić przez specjalną aplikację. Bilety będą dostępne w sprzedaży online wraz z rezerwacją terminu, a te już kupione trzeba będzie zarezerwować - uszczegóławia Kris Kojder, rzecznik prasowy Energylandii.

Park Rozrywki w Zatorze wprowadził też własne restrykcyjne procedury dezynfekcji i bezpieczeństwa.