Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Książki Blanki Lipińskiej

25.05.2020 15:49 | 0 komentarzy | 803 odsłony | red

Materiał promocyjny

Blanka Lipińska to jedna z najpopularniejszych autorek książek. Na listy bestsellerów trafiała w towarzystwie Remigiusza Mroza, czy też Andrzeja Sapkowskiego. Ma na swoim koncie trzy powieści erotyczne: „365 dni", „Ten dzień" oraz „Kolejne 365 dni". Jej twórczość cieszy się ogromną popularnością, nic więc dziwnego, że coraz więcej osób zastanawia się - kim jest Blanka Lipińska. Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć poniżej!

0
Książki Blanki Lipińskiej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas


Blanka Lipińska - autorka bestsellerów
Blanka Lipińska urodziła się 22 lipca 1985 roku i pochodzi z Puław. Z wykształcenia jest wizażystką, ale nie pracuje w zawodzie. Obecnie mieszka w Warszawie, ale przez kilka lat przebywała w Trójmieście, gdzie pracowała jako menadżerka klubów nocnych. Teraz jest prowadzącą w programie Polsatu - „Tylko Jeden", w którym zawodnicy MMA walczą o kontrakt z KSW. Prywatnie jest partnerką Aleksandra Milwiwa-Barona - gitarzysty z zespołu Afromental. Na Instagramie obserwuje ją ponad pół miliona osób! Popularność jednak zdobyła, dzięki wydanej w 2018 roku przez wydawnictwo Edipresse książce „365 dni" i jej kontynuacji „Ten dzień". Rok później zmieniła wydawnictwo i ostatnia część serii - „Kolejne 365 dni" ukazała się nakładem wydawnictwa Agora. Współpraca ta zaowocowała również sprzedażą praw do ekranizacji dla Next Film. Premiera filmu na podstawie książek Blanki Lipińskiej odbyła się 7 lutego 2020. W ciągu tygodnia od pierwszego seansu obejrzało go ponad milion osób! W główne role wcielili się Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone - aktor włoskiego pochodzenia. Również sama Blanka Lipińska pojawiła się w krótkim epizodzie. Odegrała rolę panny młodej na ślubie, na którym gośćmi byli główni bohaterowie.

„365 dni" - erotyczna powieść, która podbiła serca polskich czytelników
Książki Blanki Lipińskiej to swego rodzaju fenomen na polskim rynku wydawniczym. Mimo, że od czasu wydania „Pięćdziesięciu twarzy Greya" ukazywało się sporo polskich powieści erotycznych, to dopiero Lipińskiej udało się zdobyć tak ogromną popularność. Skąd pomysł autorki na taką właśnie książkę? W jednym z wywiadów autorka przyznała, że zaczęła pisać „365 dni", ponieważ jej samej brakowało intymności w związku, w którym wtedy była. Postanowiła więc stworzyć historię, w której zamieściła to, czego sama potrzebowała. Jej powieść okazała się hitem i sprzedała się w kilkuset tysiącach egzemplarzy!
Główną bohaterką „365 dni" jest Laura Biel - Polka, która wybrała się ze swoim chłopakiem i dwójką przyjaciół na wakacje na Sycylię. W jej związku już od pewnego czasu coś się psuło. Brakowało w nim namiętności, cielesności i czułości. Podczas pobytu na włoskiej wyspie bohaterka została porwana przez tamtejszego szefa mafii - Don Massimo Torricelli. Jak się okazało, Laura była kobietą, którą mafiozo zobaczył, kiedy został postrzelony. Przez lata jej szukał i w chwili, gdy zjawiła się na Sycylii, postanowił sprawić, by go pokochała. Dał jej na to 365 dni. Jeśli w swoje kolejne urodziny Laura stwierdzi, że nie chce być z Massimo , ten obiecał puścić ją wolno. Od tego momentu zaczyna się gra w kuszenie pomiędzy głównymi bohaterami, a cała historia obfituje w wiele gorących scen erotycznych.

Kobieta sukcesu
Blanka Lipińska to niewątpliwie kontrowersyjna autorka i w ogóle postać w polskim showbiznesie. Celebrytka nie boi się rozmowy na trudne, często perwersyjne tematy. Jest odważna i bezkompromisowa, a jej książki nazywane „polskim Greyem" wypełniły pewną lukę na rynku wydawniczym. Blanka Lipińska swoją szczerością i autentycznością podbiła serca wielu czytelniczek, ale też czytelników. Nic więc dziwnego, że cała jej seria sprzedała się w tak ogromnym nakładzie. Niezależnie jednak od tego, jak się ocenia jej twórczość, trzeba jej przyznać, że odniosła wielki sukces.

 

Materiał promocyjny