Nie masz konta? Zarejestruj się

Babice

Autobusowe bilety okresowe będą dłużej ważne. Sprawdź do kiedy

17.05.2020 11:00 | 0 komentarzy | 3 919 odsłony | Michał Koryczan

ZKKM przedłużył ważność zakupionych przez uczniów i pracowników placówek oświatowych biletów tygodniowych i miesięcznych.

0
Autobusowe bilety okresowe będą dłużej ważne. Sprawdź do kiedy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przedłużenie ważności biletu nastąpi na podstawie legitymacji szkolnej dla uczniów, a dla pracowników szkół i placówek szkolno-wychowawczych na podstawie dokumentu lub zaświadczenia potwierdzającego zatrudnienie. Zaświadczenie powinno zawierać pieczęć placówki oraz podpis i pieczęć osoby uprawnionej do reprezentowania placówki.

Przedłużenie ważności biletu okresowego nie wymaga osobistej obecności w punkcie sprzedaży lub punkcie obsługi pasażerów.

Oto do kiedy zostanie przedłużona ważność biletów okresowych:

- bilety tygodniowe, których pierwotny termin ważności kończył się po 12 marca, bez względu na ilość dni, przedłuża się ważność do 24 maja 2020 r.
- bilety miesięczne, których pierwotny termin ważności kończył się w okresie od 12 do 19 marca, bez względu na ilość dni, przedłuża się ważność do 24 maja 2020 r.
- bilety miesięczne, których pierwotny termin ważności kończył się w okresie od 20 do 26 marca, bez względu na ilość dni, przedłuża się ważność do 31 maja 2020 r.
- bilety miesięczne, których pierwotny termin ważności kończył w okresie od 27 marca do 2 kwietnia, bez względu na ilość dni, przedłuża się ważność do 7 czerwca 2020 r.
- bilety miesięczne, których pierwotny termin ważności kończył się w okresie od 3 do 9 kwietnia, bez względu na ilość dni, przedłuża się ważność do 14 czerwca 2020 r.
- bilety miesięczne, których pierwotny termin ważności kończył się w okresie od 10 do 16 kwietnia, bez względu na ilość dni, przedłuża się ważność do 21 czerwca 2020 r.
- bilety miesięczne, których pierwotny termin ważności kończył się w okresie od 17 do 23 kwietnia, bez względu na ilość dni, przedłuża się ważność do 27 czerwca 2020 r.