Nie masz konta? Zarejestruj się

MAŁOPOLSKA

Weź udział w szkoleniu przez internet. Można skorzystać z oferty nauki języka

22.04.2020 15:00 | 0 komentarzy | 2 119 odsłony | Tadeusz Jachnicki

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie uruchomił dla mieszkańców regionu ofertę doradztwa zawodowego przez internet - projekty są finansowane z pieniędzy unijnych.

0
Weź udział w szkoleniu przez internet. Można skorzystać z oferty nauki języka
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dostępne są dwa projekty.

- W pierwszym - „Kierunek Kariera" wdrożyliśmy też elastyczny i możliwy do realizacji zdalnie system dofinansowania w postaci bonów szkoleniowych. Można je zamówić nawet w czasie kwarantanny, wykorzystując ten czas na naukę np. języka obcego. W ofercie są także indywidualne szkolenia zawodowe - zachęca wicemarszałek Małopolski Tomasz Urynowicz.

Z kolei w projekcie „Nowy start w Małopolsce" zdalna rozmowa z doradcą zawodowym jest wstępem do spotkania z konsultantem, który doradzi między innymi jakie są możliwości podnoszenia kwalifikacji i wejścia na rynek pracy w regionie, w jakiej instytucji można dostać wsparcie na rozwój i założenie własnej firmy, gdzie załatwiać formalności po powrocie do kraju.

Jak można skorzystać ze zdalnej usługi?

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego na stronie www.pociagdokariery.pl chętni otrzymają mail z potwierdzeniem rejestracji. W wiadomości będą informacje o dniu i godzinie wirtualnego spotkania oraz dane kontaktowe do doradcy zawodowego.