Nie masz konta? Zarejestruj się

Ziemia chrzanowska

Lisek SAVuś zaprasza na bezpłatne zajęcia w czasie epidemii koronawirusa

02.04.2020 13:00 | 0 komentarzy | 2 367 odsłony | Michał Koryczan

To propozycja Sportowej Akademii Veolia Junior dla wszystkich dzieci i ich rodziców.

0
Lisek SAVuś zaprasza na bezpłatne zajęcia w czasie epidemii koronawirusa
Fot. Sportowa Akademia Veolii
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ze względu na rozprzestrzeniającą się epidemię koronawirusa zamknięte są przedszkola, a możliwości wspólnych zabaw i przebywania na świeżym powietrzu są mocno ograniczone.

Pomysły na organizację czasu się wyczerpują, a zapewnienie codziennej dawki ruchu jest kluczowe dla prawidłowego rozwoju i dobrego samopoczucia dzieci.

- W obecnej sytuacji przedszkola zdalnie wspierają rodziców w codziennej pracy z dziećmi. W większości są to jednak zajęcia edukacyjne i manualne. Tymczasem dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek, dzieciom potrzeba ruchu - mówi Izabela Rakuć - Kochaniak, Prezes Fundacji Veolia Polska. - Ruch zapewnia prawidłowy rozwój przedszkolaków i korzystnie wpływa na odporność, dlatego w ramach Sportowej Akademii Veolia Junior postanowiliśmy wesprzeć rodziców i zaprosić dzieci do aktywnej zabawy on-line - dodaje.

Dzieci i rodzice mogą skorzystać z cyklicznych, bezpłatnych zajęć on line prowadzonych przez liska SAVusia, w którego wciela się doświadczony w pracy z dziećmi instruktor.

Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

Przypomnijmy, że Sportowa Akademia Veolia Junior realizowana jest w Chrzanowie we współpracy Fundacji Veolia Polska oraz Veolia Południe Sp. z o.o.