Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Są niesamowite. Uszyły już 1300 maseczek dla medyków! (ZDJĘCIA)

25.03.2020 17:30 | 2 komentarze | 5 592 odsłon | Agnieszka Filipowicz

One wiedzą, że pomaganie ma sens. Uszyły już 1300 maseczek dla medyków, ale nie ustają w pracy, bo potrzeby są naprawdę duże. Spływają kolejne zamówienia.

2
Są niesamowite. Uszyły już 1300 maseczek dla medyków! (ZDJĘCIA)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Właśnie dostałam SMS od dr Agnieszki - lekarza 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie: "Maseczki dotarły, uratowaliście dziś naszą pracę, bo zostały nam pojedyncze sztuki. Nie macie pojęcia, jacy jesteśmy wdzięczni. DZIĘKUJEMY WAM Z CAŁEGO SERCA! ♥♥♥" - taki post wstawiła kilka godzin temu na facebookowej grupie „Chrzanów szyje maski dla medyków" jedna z jej założycielek Karolina Gruza.

Takie słowa najbardziej motywują do pracy. A jest jej sporo. Grupa, która powstała zaledwie tydzień temu, uszyła już w sumie 1300 maseczek. Tylko dziś przekazała szpitalowi wojskowemu 430 sztuk. Wcześniej bawełniane maseczki trafiły m.in. do szpitala w Chrzanowie, NZOZ w Jankowicach, trzebińskiej Elvity czy chrzanowskiego Hospicjum.

To nie koniec. Spływają kolejne zamówienia. Członkinie grupy mają pełne ręce roboty. Ale przybywa chętnych do pomocy. Grupa liczy już ponad 450 osób!