Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

Zmiany na ważnych stanowiskach w chrzanowskiej policji

03.03.2020 19:00 | 7 komentarzy | 7 003 odsłon | Marek Oratowski

Komendanr powiatowy chrzanowskiej policji dokonał kilku personalnych roszad. Kto objął stanowiska?

7
Zmiany na ważnych stanowiskach w chrzanowskiej policji
Kom. Adrian Loręs nie jest już komendantem komisariatu w Alwerni, ale naczelnikiem wydziału kryminalnego, fot. Łukasz Dulowski
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dotychczasowy komendant komisariatu w Libiążu podinsp. Paweł Lebuda przeszedł na emeryturę. Na razie jego obowiązki pełni podkom. Grzegorz Tuligłowicz. Obowiązki dotychczasowego komendanta komisariatu w Alwerni kom. Adriana Loręsa przejął jego zastępca kom. Mariusz Karus. Adrian Loręs ma nową funkcję - został naczelnikiem wydziału kryminalnego chrzanowskiej komendy, zastępując podinsp. Michała Martynę (przeszedł na emeryturę).

Aktywność zawodową zakończył także podinsp. Krzysztof Krasiński - naczelnik wydziału do walki z przestępczością gospodarczą. Jego obowiązki przejął dotychczasowy kierownik referatu dochodzeniowo-śledczego w tym wydziale asp.szt. Marzena Kozieł.

Na emeryturę z końcem lutego przeszedł również podinsp. Piotr Czerwonka, naczelnik wydziału ruchu drogowego w KPP w Chrzanowie. Komendant powiatowy na jego następcę wybrał Grzegorza Cupiała, specjalistę wydziału prewencji komendy.