Nie masz konta? Zarejestruj się

Myślachowice

Pomóżmy Rafałowi stanąć na nogi - to już w sobotę

28.02.2020 11:00 | 0 komentarzy | 1 385 odsłona | Tadeusz Jachnicki

Charytatywny Maraton Fit&Dance&Yog to już stała impreza w Myślachowicach. Po raz trzeci organizuje ją Katarzyna Lasoń.

0
Pomóżmy Rafałowi stanąć na nogi - to już w sobotę
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- W tym roku starałam się dotrzeć do jak największej ilości osób. Nowością są interesujące i wartościowe vouchery oraz nagrody dla uczestników, które ufundowały lokalne firmy. Dzieci można zostawić pod opieką świetnych animatorek z chrzanowskiej Meluzyny. Oczywiście zadbałam również o bufet, który będzie bardzo zróżnicowany, bazując na przekąskach fit. Poprzednie edycje maratonu bardzo podobały się uczestnikom, w tym roku będzie jeszcze lepiej. Wystarczy przyjść, dobrze się bawić, a przy okazji zrobić coś dobrego. A jak wiemy, dobro powraca - informuje Katarzyna Lasoń.

Charytatywny maraton fitness, z którego dochód zostanie w całości przekazany na rehabilitację Rafała, odbędzie się w sobotę, 29 lutego, w Myślachowicach.

Rafał Łukasik to mieszkaniec tej podtrzebińskiej wioski, na którego w 2017 roku, podczas wycinki, spadło drzewo. Nie przerwało rdzenia kręgowego, ale gdy po kilku dniach Rafał wybudził się ze śpiączki, okazało się, że ma porażenie rąk i nóg. Od tamtej pory marzy, że nadejdzie dzień, w którym stanie na nogi. By tak się stało, potrzebna jest nieustanna rehabilitacja. Pomóż mu spełnić marzenie.

Program maratonu Fit&Dance&Yog w Domu Kultury w Myślachowicach - 29 lutego 2020 r.

10.00 - Zumba - Gabrysia Warzech, Power Studio
11.00 - Tabata - Kasia Lasoń, TCK Trzebinia
12.00 - Joga - Kasia Frankowicz, Mało Idealna Joginka
Kontakt: 603 853 628