Nie masz konta? Zarejestruj się

Babice

Milena Sadowska z Babic wystąpi w nowym programie TVP

26.02.2020 21:00 | 2 komentarze | 5 903 odsłon | Michał Koryczan

Miss Polonia 2018 została jedną z uczestniczek „Star Voice. Gwiazdy mają głos". Premiera programu w najbliższy piątek.

2
Milena Sadowska z Babic wystąpi w nowym programie TVP
Milena Sadowska. Fot. Z archiwum prywatnego
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W nowym muzycznym show znane osoby rywalizować będą o statuetkę Diamentowego Mikrofonu, a także nagrody o łącznej wartości 200 tys. zł, które przekażą na cele charytatywne.

Jedną z uczestniczek programu jest Milena Sadowska, czyli Miss Polonia 2018. W grudniu ubiegłego roku piękność z Babic zakwalifikowała się także do TOP 40 prestiżowego konkursu Miss World 2019.

- To dla mnie tak naprawdę całkiem nowe wyzwanie. Ostatnio raz styczność ze śpiewem miałam jeszcze w szkole podstawowej. Sporo osób mówiło, że mam talent. Występowałam też w zespole "Małopolanie". Nigdy nie miałam profesjonalnych lekcji śpiewu, ale mam nadzieję, że dobrze mi pójdzie w programie. Cieszę się, że będę miała okazję się pokazać - mówi Milena Sadowska.

Oprócz niej, w muzycznym show wezmą udział m.in. Przemysław Babiarz, Beata Chmielowska-Olech, Aleksandra Szwed, Jacek Lenartowicz, Monika Pyrek i Marcin Urbaś.

„Star Voice. Gwiazdy mają głos" będzie można oglądać w piątki, od godz. 20.35 w TVP2. Pierwszy odcinek już 28 lutego. Występy oceniać będzie jury w składzie: Helena Vondráčková. Majka Jeżowska i Mariusz Kałamaga.

Jury oceni występy, ale to widzowie zdecydują, kto zwycięży w danym odcinku i otrzyma 10 tys. zł n, które przekażena wybrany przez siebie cel charytatywny.