Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Czy warto oświadczyć się w Walentynki?

14.02.2020 15:42 | 0 komentarzy | 700 odsłon | red

Materiał promocyjny

Już wiesz, że chciałbyś spędzić z nią całe życie, że to ta jedyna, wyjątkowa i już na zawsze? Zbliżają się Walentynki, święto zakochanym, najgorętszy dzień w roku pomimo zimowej aury. Czy to dobry moment, aby zapytać: „Czy zostaniesz moją żoną”? A może to zbyt oczywiste i banalne? Czy warto oświadczać się w Walentynki? Na to pytanie odpowiedzi poszukuje wielu mężczyzn, szczególnie na kilka dni przed 14 dniem lutego.

0
Czy warto oświadczyć się w Walentynki?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

TAK dla zaręczyn w Walentynki

Bo kiedy, jak nie teraz? Jeżeli jesteś przekonany, że chcesz spędzić z nią resztę życia, to dzień 14 lutego będzie idealnym, aby jej o tym powiedzieć. Dlaczego? To święto zakochanych, a wiec atmosfera i klimat tego dnia sprzyjają miłosnym uniesieniom. Wokół jest czerwono od serduszek, które zdobią witryny sklepów i wnętrza restauracji. Rozpalone świece jeszcze mocniej potęguję romantyczny klimat. Na zewnątrz wydaje się jakby cieplej, a to wszystko dzięki temu, że przytulamy się modniej i częściej. Oświadczyny w walentynki będą na pewno dobrym pomysłem, jeżeli Twoja ukochana jest nieposkromioną romantyczką. Ty za to na pewno będziesz miał mniej problemów z aranżacją i przygotowaniem tego wydarzenia. Wszystko Ci sprzyja: serduszkowa sceneria, płonące wokół świece, czerwień i biel róż, a także liczne oferty specjalne dla Dwojga zarówno w restauracjach, jak też biurach podróży lub niekonwencjonalnie w obiektach sportowych. W Walentynki zakochani naprawdę czują się bardziej szczęśliwi, od samego rana uśmiech nie schodzi im z twarzy, podczas gdy dzień wcześniej z ponurą miną witali kolejny dzień pracy.

Wciąż zastanawiasz się, czy warto oświadczyć się w Walentynki? Kolejny powód to brak kłopotów z zapamiętaniem tej magicznej daty. Kobiety bardzo przywiązują wagę do takich rzeczy, są zdecydowanie bardziej sentymentalne niż panowie. Nie pamiętać o rocznicy zaręczyn, to jak zapomnieć o prezencie urodzinowym dla Niej. Nie chcesz chyba zaliczyć takiej wpadki… Dowodem na to, że w tym dniu panowie jednak lubią się oświadczać jest zwiększona częstotliwość zakupu pierścionków zaręczynowych. W sklepie Auroria możesz to zrobić nawet przez Internet.

A może jednak nie…

Romantyczna atmosfera, atrakcyjna oferta kolacji we dwoje i miłosne dekoracje – wszystko wydaje się być podane na tacy. Czy to oznacza, że idziesz na łatwiznę? Bardzo często w ten sposób interpretują oświadczyny w Walentynki osoby, których zaręczyny były zwyczajne lub jeszcze nie znalazły odpowiedniej osoby, z której mogłyby powiedzieć TAK. Może się też okazać, że nie będziesz jedyny, który klęknie w restauracji czy blasku księżyca nad jeziorem przed swoją wybranką. Czy to świadczy o tym, że nie jesteś wyjątkowy? Posłuchaj głosu własnego serca. Jeżeli czujesz, że to ten moment, po prostu to zrób, ale postaraj się, aby było naprawdę efektownie.

W Walentynki bardzo często nadrabiamy zaległości z całego roku. Na co dzień brakuje nam czasu, aby potrzymać się dłużej za ręce, przytulić się, siedząc wieczorem na sofie lub po prostu powiedzieć sobie, jak bardzo się kochacie. To okazja, aby spędzić więcej czasu tylko we dwoje. W takich okolicznościach pięknie jest się dowiedzieć, ze ktoś, kogo kochamy, chce spędzić z nami całe życie.

Sprawdź także pierścionki zaręczynowe w sklepie Auroria:
auroria.pl/kategoria/pierscionki-zareczynowe

Materiał promocyjny