Piłkarze ręczni PMOS-u skutecznie gonili wynik i wygrali baraże (WIDEO)

18.01.2020 16:30 | 0 komentarzy | 3 532 odsłony | Marek Oratowski

Juniorzy PMOS Chrzanów po emocjonującym meczu z Kusym Kraków wywalczyli w sobotę awans do 1/16 mistrzostw Polski w piłce ręcznej.

0
Chrzanowianie cieszą się ze zdobycia kolejnej bramki

W turnieju barażowym rozegranym w chrzanowskiej hali zagrały cztery ekipy. W pierwszym meczu chrzanowianie wygrali 33-14 z Bochnią. W drugim spotkaniu Kusy pokonał Krakowiaka. O awansie zdecydować miał więc mecz dobrych znajomych z ligi, czyli siódemek Chrzanowa i Kusego Kraków. Chrzanowianie zaczęli źle. Przegrywali 0-5 i 2-8. Potem jednak mozolnie odrabiali straty. Na przerwę schodzili przy remisie 12-12.

W 31. minucie od stanu 15-15 rzucili aż dziewięć bramek pod rząd i kontrolowali przebieg wydarzeń na parkiecie. Ostatecznie zwyciężyli 29-22. Najwięcej bramek dla PMOS-u (8) rzucił Bartosz Hardzina.

W turnieju 1/16 mistrzostw Polski chrzanowianie zagrają za dwa tygodnie w Opolu.