Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Czas na weekend! Propozycje kulturalne i rekreacyjne

16.01.2020 16:00 | 0 komentarzy | 3 679 odsłony | Ewa Solak
0
Czas na weekend! Propozycje kulturalne i rekreacyjne
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Piątek, 17 stycznia

KRZESZOWICE
Charytatywnie dla Kacperka
O godz. 18.00 w auli Państwowej Szkoły Muzycznej w Krzeszowicach rozpocznie się koncert na rzecz chorego Kacperka Ryło połączony z licytacją.

CHRZANÓW
Duet Rifferstone
O g. 19.30 w Ambasadzie Kreatywności w Chrzanowie wystąpi DUET RIFFERTONE. Występował na jednej scenie z Anią Dąbrowską, Natalią Kukulską, Piotrem Cugowskim i Kubą Badachem w projekcie "Tribute to Michael Jackson Symfonicznie" oraz jako support polskiej trasy Electric Light Orchestra i koncertu Mick Hucknall w Sali Kongresowej. Na swoim koncie ma album "Someday, Somewhere", wydany w 2014 roku oraz EP "Senność" z 2018 roku. Zdobyli pierwsze miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Rzeszów Carpathia Festival 2012; są również półfinalistami programu "Must Be The Music". Wstęp 20 zł (przedsprzedaż), 25 zł (w dniu koncertu).

TRZEBINIA
Kolędy i pastorałki
O godz. 18.00 w Dworze Zieleniewskich rozpocznie się koncert chórów Echo i Sonitus Dei. W programie kolędy i pastorałki. Wstęp wolny.

CHRZANÓW
"HISTORIA KOLEI W JAWORZNIE"
O godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie odbędzie się spotkanie z autorami książki pt. "Kolej w Jaworznie - słowem i fotografią", ukazującej przemiany oraz rozwój przemysłu transportowego i ruchu pasażerskiego w naszym regionie od połowy XIX wieku. Wstęp wolny.

CHRZANÓW
KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH
Na godz. 20.00 w sali teatralnej MOKSiR w Chrzanowie zaplanowano występ znanej polskiej grupy kabaretowej, powstałej w 2003 r., w Kielcach. Kabaret przedstawi swój nowy program pt. "Najśmieszniejszy", który przeniesie widzów do historii pozornie absurdalnych i niemożliwych, a tak naprawdę opowiadających o naszej codzienności pełnej odniesień do bieżących wydarzeń z kraju i ze świata. Bilety: 80 zł i 70 zł.

CHRZANÓW
Naukowa noc w liceum
O godz. 16.00, rozpocznie się "Noc w liceum". W tym dniu I LO w Chrzanowie mogą odwiedzić wszyscy, bez względu na wiek, i wybrać wykład lub warsztaty o interesującej ich tematyce. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Istnieje możliwość wcześniejszego ich zarezerwowania dla grup zorganizowanych. Przez cały wieczór w holu pracowni biologicznej czynna będzie wystawa żywych zwierząt oraz kawiarenki prowadzone przez uczniów z I LO i Liceum dla Dorosłych. Miłośnicy sportu mogą uczestniczyć w międzypokoleniowym turnieju siatkówki i koszykówki (od godz. 18). Szczegółowy program TUTAJ


19 stycznia, niedziela

LIBIĄŻ
Zagrają pianiści
O godz. 18.00 w sali kinowej Libiąskiego Centrum Kultury rozpocznie się koncert laureatów II Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego. Wstęp wolny.

KWACZAŁA
Kolędy i pastorałki
O godz. 15.45 w kościele w Kwaczale rozpocznie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu dzieci i młodzieży z gminy Alwernia.

TRZEBINIA
Wystąpi Daniec
W Domu Kultury Sokół w Trzebini o godz. 16.00 zacznie się występ Marcina Dańca. Bilety w cenie 70 zł.

 

Propozycje z Małopolski znajdziecie TUTAJ

Organizatorów imprez nie ujętych w naszym informatorze prosimy o kontakt z dziennikarzem dyżurnym tel. 697 351 999. Chętnie go uzupełnimy.