Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Dzień babci i dziadka - zrób fajny prezent!

10.01.2020 13:56 | 0 komentarzy | 2 557 odsłony | red

Materiał promocyjny

Dzień babci i dziadka nadchodzi wielkimi krokami. Wszyscy wiemy, jakim skarbem dla naszych dzieci i dla nas jest kochana Bunia i Dziadzio. Wiec dobrze jest pomyśleć o fajnym prezencie dla dziadków. A nie kupować gotowca na szybko. Jak co roku przygotowaliśmy trochę osobistych pomysłów na ten dzień :)

0
Dzień babci i dziadka - zrób  fajny prezent!
Zuzia z Dziadkiem Waldkiem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nasz typ - drewniane pudełko na herbatę, kawę czy słodycze. Czy może na haczyki na ryby dla dziadka. Na wieczku umieścimy jeden ze wzorów. Są różne: z kotem, książką różą , motorem lub jak babcia/dziadek mają swoją pasję to możemy umieścić tam dowolna grafikę. W środku na wieczku dedykacja jeśli chcesz. A po otwarciu sześć lub dziewięć przegródek na ulubione herbatki, lub kawy. Jeśli wolisz mamy także pudełko małe i duże bez przegródek.
Pudełka znajdziesz tutaj: fotokowalski.pl/pl/c/Szkatulki/329

Kalendarz ze zdjęć - to co dziadkom przyda się na pewno. By mogli zaznaczać kiedy najukochańsze wnuki a nasze dzieci będą przez nich zaopiekowane :). Mamy dwa rodzaje kalendarzy:
- dwunastomiesięczne plus styczeń 2021 gratis - akurat do następnego dnia babci... Wybierasz 13 zdjęć a my projektujemy za Ciebie kalendarz. My sami dajemy taki kalendarz zamieszczając wszystkie wnuki, czyli nasze dzieci i dzieci naszych sióstr i braci. Bezcenny fb do pobierania zdjęć:) Kalendarze są zapakowane w piękne pudełeczko gotowe do wręczenia na prezent.
- jednoplanszowe - jedno zdjęcie i zrywane miesiące. Na kalendarium jest miesiąc obecny i dwa mniejsze poprzedni i nadchodzący. Okienko do zaznaczania daty pomaga ogarnąć rzeczywistość.
Kalendarze zamówisz tutaj: fotokowalski.pl

Pudełka ze zdjęciami. Tak, dziadkowie niekoniecznie uwielbiają oglądać zdjęcia na smartfonach. Wychodzi, że ja też powinienem być dziadkiem, bo też tego nie znoszę:)
Mamy pięknie pudełeczka na dużą i małą liczbę zdjęć i na różne formaty. Może to jest dobry czas, by nadrobić zaległości w wywoływaniu zdjęć? A że wywołujemy pięknie, jest gwarancja wzruszenia i świetnej jakości. I dziadkowie dostaną zdjęcia tak jak lubią i będą mogli pochwalić się nimi swoim znajomym i sąsiadom.

Foto prezenty. Duży wydruk na płótnie, foto plakat czy poduszka ze zdjęciem. Wybierasz tylko najfajniejsze zdjęcie i wysyłasz je do nas. A my robimy je szybciutko dla Ciebie w ekspresowym tempie i super jakości.

Indywidualne kubki. Największą popularnością cieszą się kubki ze zdjęciem. Wysyłasz zdjęcie, tekst, który ma być napisany, a my robimy projekt. i prezent gotowy.
Ale jest jeszcze ciekawy sposób. Wycinasz kartkę o wymiarze 9 cm wysoki i 19 długi. Dajesz dziecku pisaki i niech tworzy:) My potem naniesiemy to piękne dzieło na kubek i drugiego takiego nie będzie na świecie! Babcia i dziadek zostaną zwaleni z nóg! Kubek jest zapakowany w pudełko z ozdobnej tektury i gotowy do wręczenia na prezent.

Jak widzisz, jest szansa, że znajdziesz coś fajnego u nas.

Zobacz na pozostałe prezenty na dzień babci i dziadka:

fotokowalski.pl/pl/c/Prezenty-na-dzien-babci-i-dziadka/326

Wiem, foto prezenty wymagają troczę pracy od Ciebie, ale Dziadkowie dostają coś niepowtarzalnego.
Jeśli masz inny pomysł na wzór pudełka, nietypowy prezent - napisz lub przyjdź do nas . Może razem zrobimy coś fajnego. Wszystkie te rzeczy zamówisz na naszym sklepie internetowym, z dostawą do domu Twojego lub dziadków. Lub zamów i odbierz osobiście  w naszych sklepach:
Chrzanów Krakowska 37, czynne pon -  pt 9-17 ,
Chrzanów Mieszka I 9a (pawilony) czynne pon - pt 8-16.

Tak więc do dzieła! Przygotuj w tym roku niebanalny prezent dla dziadków

Materiał promocyjny