Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Liderzy Lokalnego Biznesu. Nowy dodatek specjalny "Przełomu"

13.12.2019 18:00 | 0 komentarzy | 3 890 odsłony | red

Małe i duże firmy. Niektóre istnieją na lokalnym rynku wiele lat, a czasem nawet ich sąsiedzi nie wiedzą, czym się zajmują, co produkują, jak mozolnie pracują na swoją markę. Kim są ludzie, którzy je tworzą?

0
Liderzy Lokalnego Biznesu. Nowy dodatek specjalny "Przełomu"
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Znaleźliśmy sposób na zdobycie tej wiedzy! W bieżącym wydaniu gazety znajdziecie Państwo dodatek specjalny poświęcony pierwszej firmie, która postanowiła opowiedzieć o sobie coś więcej. To świętująca 20-lecie firma ATU z Myślachowic - piekarnia i cukiernia. Ma kilkanaście sklepów na ziemi chrzanowskiej i cały czas się rozwija.

W dodatku specjalnym przeczytacie rozmowę z właścicielem - Łukaszem Grondalem, który opowiada, jak prowadzi się rodzinny biznes. Dowiecie się, dlaczego warto jeść chleb, oraz jak ważni są dla firmy ATU jej pracownicy. Jest też mnóstwo informacji na temat pieczywa i jego rodzajów.

Mamy nadzieję, że i przedsiębiorcom, i Czytelnikom spodoba się taki sposób prezentacji lokalnych firm. Naprawdę warto o nich wiedzieć więcej. Kto, jak nie mieszkańcy są ich najlepszymi ambasadorami?

Czytelników zapraszamy do lektury, a przedsiębiorców do współpracy w tym projekcie.

Redakcja