Nie masz konta? Zarejestruj się

Libiąż

Libiąskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl "Zdradziłeś mnie... kotku!"

12.12.2019 19:00 | 0 komentarzy | 2 585 odsłony | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 12.12.2019 15:33

Materiał promocyjny

"ZDRADZIŁEŚ MNIE... KOTKU!" to sztuka o klasycznej męskiej zdradzie. A skoro zdrada, to i zemsta... Będzie ciekawie! Spektakl w sam raz na Walentynki!

0
Libiąskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl "Zdradziłeś mnie... kotku!"
Spektakl "Zdradziłeś mnie... kotku"
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Spektakl odbędzie się w Libiąskim Centrum Kultury o godz.18:00.

Wystąpią: Ewa Kuklińska, Sylwester Maciejewski, Dariusz Gnatowski, Michał Pietrzak i Ewa Konstańciak.

"Zdradziłeś mnie... kotku" to sztuka o klasycznej męskiej zdradzie. A skoro zdrada, to i zemsta. Żona burmistrza, który jest zadufanym w sobie bufonem, mści się na nim i obmyśla karkołomną sztuczkę, w wyniku której niewierny mąż traci stanowisko burmistrza, a przy tej okazji karierę robią przypadkowo spotkani na ulicy żebracy. W trakcie akcji mnóstwo zabawnych scen, nieporozumień, nieco aluzji do naszej skomplikowanej rzeczywistości, a także sporo zwariowanych dialogów i kilka sympatycznych piosenek. W sztuce niebagatelną rolę odgrywa także papuga, która jest świadkiem zdrady i powtarza słowa, które usłyszała, gdy kochanka burmistrza przebywała w jego domu.

Zresztą wystarczy przyjść, aby się o wszystkim osobiście przekonać i odetchnąć z ulgą na myśl, że to tylko fikcja, bo przecież mężczyźni nigdy nie zdradzają, kobiety nigdy się nie mszczą, a papugi nigdy niczego nie powtarzają.

Dobrej zabawy!

Bilety do nabycia online TUTAJ

Materiał promocyjny