Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

11.12.2019 12:00 | 0 komentarzy | 3 853 odsłony | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 08.12.2019 16:28

Dzieci są dziś bardzo kreatywne i mają mnóstwo ciekawych zainteresowań. Chcemy je poznać, dlatego zapraszamy Was do zabawy "Ja i moje hobby". Pokażcie, co Was kręci i jak lubicie spędzać czas!

0
Zabawa dla dzieci „Ja i moje hobby”
Zuzia uwielbia górskie wyprawy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zuzia Ławczys z Libiąża opowiedziała nam o swoim hobby:

- Mam na imię Zuzia i mam 6 lat. Można powiedzieć, że moim hobby są górskie wyprawy. Podczas jednej z wypraw w schronisku mama kupiła mi książeczkę PTTK, w której zbieram pieczątki z każdej zaliczonej trasy. To dla mnie dodatkowa motywacja. Moim marzeniem jest zdobyć wszystkie szczyty z Korony Gór Polskich - do tej pory mogę pochwalić się zdobytym Skrzycznem, Wysoką oraz Babią Górą, na której właśnie zrobione zostało to zdjęcie. Góry są super!

Zuzia otrzymuje od nas słodkości z DanCake oraz bon na zakupy w Biuro-Max. Gratulujemy!

 

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie i wygrać fajne nagrody, poproście rodziców, aby zrobili Wam zdjęcie podczas wykonywania przez Was ulubionego zajęcia i opiszcie je nam w kilku zdaniach. Zdjęcie wraz z opisem prześlijcie do nas na adres: promocja@przelom.pl. W tytule  maila wpiszcie "Ja i moje hobby". Mail musi zawierać zgodę rodziców. Więcej informacji znajdziecie na przelom.pl/konkursy