Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

10.12.2019 12:00 | 0 komentarzy | 1 868 odsłona | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 30.11.2019 16:03

Nasza czytelnicza zabawa cieszy się dużym powodzeniem, dlatego nieustannie zapraszamy Was do uczestnictwa. Jest to dla nas dowód na to, że książki nie odeszły jednak w zapomnienie i Wy - mali Czytelnicy - oraz Wasi rodzice czytacie i lubicie tę formę spędzania wolnego czasu.

0
Masz ulubioną książkę? Napisz nam o tym!
Zuzia ze swoją ulubioną ksiażką
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Katarzyna Ławczys z Libiąża napisała w imieniu córki Zuzi:

- Zuzia ma 6 lat i właśnie uczy się czytać, ale książki kocha od zawsze. Obecnie jej ulubiona to „Klechdy domowe” wydawnictwa Nasza Księgarnia. Książka to zbiór podań i legend polskich zebranych przez Hannę Kostyrko. Nasz egzemplarz pochodzi z 1987 roku, zasypiało więc z nim niejedno dziecko. Wśród legend znajdziemy te powszechnie znane, jak ta o Popielu czy Złotej Kaczce, ale i takie, o których mało kto słyszał, jak ta o Golemach czy wyspie Lalka. Ponieważ mieszkamy niedaleko Placu Skarbnika ulubionym podaniem Zuzi jest to o Żabim Pachole, czyli Skarbniku, który pod postacią żaby pomaga biednemu górnikowi. Ta książka to prawdziwy skarb!

Zuzia otrzymuje od nas nagrodę książkową ufundowaną przez księgarnię internetową selkar.pl. Gratulujemy!

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie przyślijcie do nas maila zatytułowanego "Moja ulubiona książka" na adres promocja@przelom.pl. W mailu załączcie Wasze zdjęcie z ulubioną książką, wraz z jej opisem (podajcie autora, tytuł i wydawnictwo) oraz klauzulą, że rodzice wyrażają zgodę na publikację Waszego zdjęcia. Więcej informacji znajdziecie na przelom.pl/konkursy