Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Sportowy weekend na ziemi chrzanowskiej

21.11.2019 15:00 | 0 komentarzy | 2 457 odsłony | Marek Oratowski

Szczypiorniści I-ligowego MTS-u powalczą o czwarte zwycięstwo w sezonie. Siatkarki Krzeszowic nie chcąc zwiększyć straty do reszty stawki marzą o komplecie punktów w starciu z Proszowicami.

0
Sportowy weekend na ziemi chrzanowskiej
Szczypiorniści MTS-u (w żółtych koszulkach) mają ostatnio powody do radości
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

PIŁKA RĘCZNA

I liga mężczyzn

MTS Chrzanów - Azoty II Puławy (sobota, 23 listopada, godz. 18, hala sportowa przy ul. Kusocińskiego w Chrzanowie)
Po serii czterech porażek chrzanowianie złapali wiatr w żagle i zaliczyli trzy kolejne wygrane. W miniony weekend we własnej hali pokonali siódemkę z Ostrowca Świętokrzyskiego. Awansowali tym samym na ósme miejsce w tabeli. W sobotę ponownie na własnym parkiecie zagrają z zajmującą ostatnie miejsce w tabeli ekipą Puław i mają realne szanse na podtrzymanie zwycięskiej serii.

SIATKÓWKA

II liga kobiet

Maraton Krzeszowice - Pogoń Proszowice (sobota, 23 listopada, godz. 17, hala sportowa przy ul. Długiej w Krzeszowicach)
Siatkarki Maratonu mają na koncie tylko jedno zwycięstwo i zamykają tabelę. W konfrontacji z piątymi w tabeli rywalkami z Proszowic nie są bez szans, ale muszą zagrać z podobnym zajęciem, jak dwa tygodnie temu w wygranej potyczce z Popradem.

UNIHOKEJ

Ekstraliga kobiet

PUKS Trzebinia - SUS Travel Jedynka Trzebiatów (sobota, 23 listopada, godz. 20, hala sportowa przy ul. Gwarków w Trzebini)

PIŁKA NOŻNA HALOWA

VI Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Kobiet (sobota, 23 listopada, godz. 8.00-18.45 i niedziela, 23 listopada, godz. 8.00-18.15, hala sportowa przy ul. Długiej w Krzeszowicach)