Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

26.11.2019 12:00 | 0 komentarzy | 2 773 odsłony | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 06.11.2019 19:31

Nasza czytelnicza zabawa cieszy się dużym powodzeniem, dlatego nieustannie zapraszamy Was do uczestnictwa. Jest to dla nas dowód na to, że książki nie odeszły jednak w zapomnienie i Wy - mali Czytelnicy - oraz Wasi rodzice czytacie i lubicie tę formę spędzania wolnego czasu.

0
Masz ulubioną książkę? Napisz nam o tym!
Patryk ze swoją ulubioną książką
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Napisał do nas Patryk Klich z Trzebini:

- Na imię mam Patryk i mam 11 lat. Dla wszystkich fanów Star Wars polecam najnowszą książkę pt. ,,Ostatni strzał '' Star Wars autora Daniel Jose Olber, wydawnictwo Foksal. Książka opowiada o przygodach i losach Hana Solo i Lando Carllisana. Książka rozszerza historie Gwiezdnych Wojen, opisuje galaktykę, w której dzieje się akcja. Każdy czytający znajdzie w książce ciekawe, tajemnicze i mroczne sceny. Gorąco polecam.

Patryk otrzymuje od nas nagrodę książkową ufundowaną przez księgarnię internetową selkar.pl. Gratulujemy!

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie przyślijcie do nas maila zatytułowanego "Moja ulubiona książka" na adres promocja@przelom.pl. W mailu załączcie Wasze zdjęcie z ulubioną książką, wraz z jej opisem (podajcie autora, tytuł i wydawnictwo) oraz klauzulą, że rodzice wyrażają zgodę na publikację Waszego zdjęcia. Więcej informacji znajdziecie na przelom.pl/konkursy