Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

MTS Chrzanów w końcu wygrał (WIDEO)

03.11.2019 18:15 | 0 komentarzy | 2 374 odsłony | Marek Oratowski

W piątym meczu sezonu chrzanowscy I-ligowcy zaznali po raz pierwszy smaku wygranej. W niedzielę na własnym parkiecie wysoko pokonali młody zespół z Kielc.

0
MTS Chrzanów w końcu wygrał (WIDEO)
Chrzanowianie za chwilę zdobędą kolejną bramkę w konfrontacji z Kielcami
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

PIŁKA RĘCZNA

I liga

MTS Chrzanów - NLO SMS ZPRP Kielce 30-17 (16-10)

MTS: Górkowski, Małodobry - Łuczyński 5, M. Skoczylas 5, Madeja 3, Rola 3, D. Skoczylas 3, Stroński 3, Romian 3, Węgrzyn 3, Put 2, Danysz, Krasucki, Olszewik, Orlicki, Dudek

Chrzanowianie zaczęli bardzo dobrze ten mecz. Wyprowadzali szybkie ataki, które zamieniali na bramki. Sporo piłek wybronił Marcin Górkowski, który przez 51 minut stał między słupkami bramki MTS-u. Przewaga gospodarzy ani przez moment nie podlegała dyskusji. Stąd okazała wygrana różnicą aż 13 bramek.

- Mam nadzieję, że to będzie taki nasz punkt zwrotny. Potrzebne nam było to zwycięstwo, by zawodnicy uwierzyli w siebie. W obronie byliśmy na tyle mocni, że goście nie mogli sobie za bardzo poradzić, w ataku też zagraliśmy skutecznie. Rywale to młody zespół, praktycznie jeszcze juniorzy, mający się ogrywać w SMS-ie, co w niczym jednak nie umniejsza dobrej postawy całego naszego zespołu - skomentował Rafał Bugajski, trener MTS-u.