Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

12.11.2019 12:00 | 0 komentarzy | 2 062 odsłony | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 24.10.2019 16:06

Nasza czytelnicza zabawa cieszy się dużym powodzeniem, dlatego nieustannie zapraszamy Was do uczestnictwa. Jest to dla nas dowód na to, że książki nie odeszły jednak w zapomnienie i Wy - mali Czytelnicy - oraz Wasi rodzice czytacie i lubicie tę formę spędzania wolnego czasu.

0
Zabawa dla dzieci "Moja ulubiona książka"
Amelia ze swoją ulubioną książką
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Napisała do nas 8-letnia Amelia Hrabia z Chrzanowa:

- Basia jest jak ja: kocha żelki, zadaje mnóstwo pytań i uwielbia swojego Miśka Zdziśka (zupełnie jak ja swojego ulubionego Króliczka). Warto przeczytać wielką księgę, by znaleźć odpowiedzi na codzienne i niecodzienne pytania! (Zadaję je wszystkim bez przerwy!) Czy można dostać na śniadanie żelki? Skąd się biorą sny? Kim zostanę jak dorosnę? Dlaczego czekamy na autobus i kiedy będziemy na miejscu? Dlaczego dorośli mówią brzydkie słowa i co można zrobić ze złością?

Ulubiona książka Amelii to: Basia. Wielka księga pytań, autorstwa Zofii Staneckiej, Marianny Oklejak. Wydawnictwo Egmont.

Amelia otrzymuje od nas nagrodę książkową ufundowaną przez księgarnię internetową selkar.pl. Gratulujemy!

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie przyślijcie do nas maila zatytułowanego "Moja ulubiona książka" na adres promocja@przelom.pl. W mailu załączcie Wasze zdjęcie z ulubioną książką, wraz z jej opisem (podajcie autora, tytuł i wydawnictwo) oraz klauzulą, że rodzice wyrażają zgodę na publikację Waszego zdjęcia. Więcej informacji znajdziecie na przelom.pl/konkursy