Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

Akcja „Uwaga Nadwaga” edycja 2019 potrwa do końca listopada!

23.10.2019 09:00 | 0 komentarzy | 1 447 odsłona | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 22.10.2019 10:39

Materiał promocyjny

Akcja „Uwaga Nadwaga” organizowana przez Centra Dietetyczne Naturhouse rozpoczyna się w październiku i potrwa do końca listopada. Ma ona za zadanie zwiększenie świadomości społeczeństwa w kwestii prawidłowych nawyków żywieniowych. W ramach akcji oferujemy bezpłatne konsultacje z dietetykiem w Centrum Dietetycznym Naturhouse, a także organizację bezpłatnych prelekcji i spotkań z dietetykiem w szkołach, miejscach pracy, placówkach opieki medycznej i placówkach państwowych, dotyczące zdrowego odżywiania i profilaktyki nadwagi i otyłości.

0
Akcja „Uwaga Nadwaga” edycja 2019 potrwa do końca listopada!
Gabinety Dietetyczne Naturhouse
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

"Duży” problem

Nadwaga oraz otyłość to niestety wciąż rosnący problem naszego społeczeństwa. Tyjemy w zastraszającym tempie! Według statystyk 52% Polaków powyżej 18 roku życia ma nadwagę. U osób z nadmiernymi kilogramami obserwujemy obniżoną samoocenę, liczne kompleksy, zwiększa się również prawdopodobieństwo wystąpienia chorób układu krążenia, cukrzycy, problemów z układem oddechowym, nowotworów czy zwyrodnień kręgosłupa.

Pozytywna zmiana

Podstawą walki z otyłością jest zmiana nawyków żywieniowych. Chcąc zrzucić kilogramy powinniśmy wybierać odpowiednio zbilansowane diety, dostarczające organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, oparte na zasadach zdrowego odżywania. W tym celu warto skorzystać z pomocy dietetyka, który na podstawie dokładnego wywiadu oraz specjalistycznych badań dopasuje indywidualną kurację odchudzającą, uwzględniając m.in. nasz wiek, przebyte choroby oraz styl życia. Specjalista ds. żywienia pomoże nam również w nauce prawidłowych zasad odżywania, dzięki czemu po zakończeniu kuracji unikniemy efektu jo-jo i zachowamy efekty diety.

Po pomoc tylko do specjalisty!

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat właściwej diety i zmiany nawyków żywieniowych na zdrowsze, koniecznie odwiedź Centrum Dietetyczne NR 1 w Chrzanowie! Naturhouse w Chrzanowie w nowej lokalizacji to gwarancja najwyższej jakości świadczonych usług.

JEŚLI NAS SZUKASZ - PRZYPOMINAMY!

Jedyny certyfikowany gabinet Naturhouse w Chrzanowie znajduje się na ul. Kard. Wyszyńskiego 17a.

Jak wygląda pierwsza wizyta?

Podczas pierwszej wizyty poznasz swojego dietetyka, a także dowiesz się wielu ciekawych informacji na temat swojego ciała. Nasz dietetyk zważy Cię, zmierzy, sprawdzi zawartość tkanki tłuszczowej, zatrzymanych płynów metabolicznych, a także określi współczynnik BMI oraz wiek metaboliczny. Nie martw się na zapas! Badanie składu ciała nie jest ani nieprzyjemne ani bolesne. Nasz dietetyk zadba o to, aby spotkanie przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze - nie musisz się więc niczego obawiać. Szczera rozmowa to podstawa udanej współpracy, więc otwarcie powiedz dietetykowi co Cię do niego sprowadza, opowiedz o swoich wątpliwościach, obawach i zadaj nurtujące Cię pytania. Nie wstydź się - nasi dietetycy to fachowcy w swojej dziedzinie - otwarte relacje pomogą zbudować odpowiednią życzliwą atmosferę.

Na podstawie zebranych podczas spotkania informacji dietetyk określi zapotrzebowanie kaloryczne Twojego organizmu i zaproponuje kurację dobraną do Twoich potrzeb. Opowie jak będzie przebiegać zdrowa dieta i wyjaśni jej zasady. Nie musisz podejmować decyzji o podjęciu kuracji od razu - oczywiście możesz zdecydować się na rozpoczęcie diety już na pierwszej wizycie - otrzymasz wtedy zalecenia dietetyczne oraz suplementy na najbliższy tydzień, ale możesz także pójść do domu i na spokojnie wszystko przemyśleć i umówić się na rozpoczęcie kuracji w dogodnym dla Ciebie terminie.

Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek.

Zapraszamy do współpracy! Wystarczy odważyć się, zadzwonić i umówić na wizytę z Panią Dietetyk.

Naturhouse LIBIĄŻ

ul. Oświęcimska b/n (obok stacji Lotos)

tel.: 570 057 201

Naturhouse CHRZANÓW

ul. kard. Wyszyńskiego 17a (przeniesiono z ul. Garncarskiej)

tel. 570 056 225

 

Materiał promocyjny