Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Piłkarze Żarek szybko strzelili gola, ale nie poszli za ciosem (WIDEO, ZDJĘCIA)

13.10.2019 20:30 | 0 komentarzy | 2 183 odsłony | Marek Oratowski

Losy meczu Żarek z Gorzowem ważyły się do samego końca. Ostatecznie zespoły podzieliły się punktami.

0
Piłkarze Żarek szybko strzelili gola, ale nie poszli za ciosem (WIDEO, ZDJĘCIA)
Przy piłce zawodnik Żarek, atakowany przez dwóch rywali
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

PIŁKA NOŻNA

LKS Żarki - LKS Gorzów 1-1 (1-0)
1-0 Przemysław Kurzak (2), 1-1 Sebastian Dylowicz (52)

Żarki: Kaniaburka - Horawa, Szafran, Jesionowski (66. Glistak), Saternus, Zając, Patyk, Kurzak, Osadziński (68. Nędza), Kosowski (78. Piwowarski), Żegleń
Gorzów: Adamus (46. Wylężek) - Górski, Bloch, Opitek, Śliwiński, Dulowski, Dylowicz (78. Grodzki), Ząbek, Majcherek, Wesecki, Niedzielski (55. Bodziony)

Mecz sąsiadów z tabeli bardzo dobrze zaczęli gospodarze. Już w 2. minucie Przemysław Kurzak precyzyjnie wkręcił piłkę uderzoną z rogu, która odbita od słupka wpadła do siatki. W pierwszej odsłonie gospodarze mieli pretensje, że sędzia nie uznał im dwa razy gola. Między innymi po wrzutce z wolnego Bartłomieja Kurzaka golkiper wypuścił piłkę. Arbiter jednak orzekł, że nie przekroczyła ona linii bramkowej. Z biegiem czasu goście poczynali coraz sobie śmielej. Celu dopięli w 52. minucie, kiedy wyrównał Sebastian Dylowicz po odważnym wejściu w pole karne. Jednak gościom nie udało się zdobyć gola na wagę trzech punktów. Mimo że ich akcje oskrzydlające były groźne. Na dodatek w ostatnich minutach grali z przewagą zawodnika po tym, jak Zbigniew Horawa opuścił boisko po drugiej żółtej (i konsekwencji - czerwonej) kartce.

- Szkoda, że nasze kontry nie przyniosły efektu. Jednak biorąc pod uwagę przebieg meczu remis z mocnym kadrowo Gorzowem nie jest złym wynikiem. Teraz powoli będziemy już myśleli o derbowym meczu w Libiążu - powiedział Mateusz Mrózek, trener Żarek.

Sosnowianka Stanisław - Arka Babice 2-3

Klasa A - Chrzanów

SPRiN Regulice - Start Kamień 3-2
Promyk Bolęcin - Wolanka Wola Filipowska 0-5
Wisełka Rozkochów - UKS SP Dulowa 2-2

Klasa B - Chrzanów

Zryw Brodła - Lgota 4-2
Korona Mętków - Lew Olszyny 2-2