Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

13.10.2019 10:34 | 2 komentarze | 3 279 odsłony | Alicja Molenda

Sprawdźcie, kto kandyduje do sejmu i senatu w okręgu obejmującym powiaty: chrzanowski, myślenicki, oświęcimski, suski i wadowicki, zdecydujcie komu oddać swój głos i idźcie ten głos oddać.

2
No kogo możemy dzisiaj zagłosować
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kandydaci do Sejmu RP  w 12. okręgu wyborczym obejmującym powiaty; chrzanowski, myślenicki, oświęcimski, suski  i wadowicki

Lista nr 1 - Polskie Stronnictwo Ludowe

1. BRYNKUS Józef|Wadowice| nie należy

2. KAŁA Józef | Polanka Wielka | PSL

3. HERBUT Dawid Julian |Kalwaria Zebrzydowska |nie należy

4. ZAWADZKI Grzegorz Roman | Jawiszowice | nie należy

5. DĘBIŃSKA Maria | Juszczyn| nie należy

6. GOŁĄB Katarzyna | Radocza | nie należy

7. BOLEK Magdalena | Babice | nie należy

8. BEDRA Renata Barbara | Jawiszowice | nie należy

9. MICHALEC Sylwia | Bachowice | nie należy

10. SIKORA Marek Andrzej| Biertowice| nie należy

11. HYJEK Ewa Maria | Myślenice| PSL

12. PAJĄK Dorota| Ponikiew | nie należy

13. JAKUBOWSKI Tomasz Marek | Wadowice | PSL

14. KIERPIEC Daniel Józef| Kęty | nie należy

15. GÓRECKI Andrzej | Stanisław Górny | PSL

16. MOTYKA Miłosz Maksymilian| Tokarnia | PSL

 

Lista nr 2 - Prawo i Sprawiedliwość

1. BOCHENEK Rafał Paweł| Strumiany| nie należy

2. POLAK Marek Władysław | Andrychów | Prawo i Sprawiedliwość

3. BIERNAT Zbigniew Stanisław | Zator | Prawo i Sprawiedliwość

4. FILIPIAK Ewa Maria | Klecza Dolna | Prawo i Sprawiedliwość

5. KOZIK Krzysztof Janusz | Libiąż | Prawo i Sprawiedliwość

6. HAJOS Sławomir Paweł| Zawoja| Prawo i Sprawiedliwość

7. KUROWSKI Władysław Michał | Jawornik | nie należy

8. STARZEC Zbigniew Władysław| Oświęcim | Prawo i Sprawiedliwość

9. GIBAS Iwona Józefa | Brzeszcze| nie należy

10. KASPROWSKI Wojciech Marcin| Kraków | Porozumienie Jarosława Gowina

11. MAJKA Jolanta Maria | Zegartowice | Prawo i Sprawiedliwość

12. KACZYŃSKI Filip Roman | Wadowice | Prawo i Sprawiedliwość

13. ŚWIERKOSZ Grażyna | Lachowice | nie należy

14. KASPRZYCKA Stanisława Marzena| Lipnik | Prawo i Sprawiedliwość

15. TROJANOWSKA Grażyna| Chrzanów | Prawo i Sprawiedliwość

16. DUDA Roman Wincenty | Kraków | nie należy

 

Lista numer 3 - Sojusz Lewicy Demokratycznej

1. ŚMIAŁEK Ryszard Kazimierz | Kraków | Sojusz Lewicy Demokratycznej

2. WÓJTOWICZ Katarzyna Małgorzata | Kraków| nie należy

3. ZAWADA Tomasz Leszek| Kraków| Lewica Razem

4. BROŻEK Dominika Maria | Chrzanów | nie należy

5. JEZIERSKI Paweł Stanisław| Zaborze| nie należy

6. KOWALÓWKA Michał Grzegorz| Kraków | Lewica Razem

7. RAUCH Jan Zbigniew | Wadowice | Sojusz Lewicy Demokratycznej

8. STASIK Iwona Ewa | Kraków| Razem

9. FILIPEK Magdalena | Kwaczała | Twój Ruch

10. KUC Maria Teresa | Chrzanów | nie należy

11. JANUSZYK Władysław | Oświęcim| Sojusz Lewicy Demokratycznej

12. LEGOŃ Natalia Joanna | Kraków | Lewica Razem

13. GUGULSKI Jarosław Marek | Kęty | Sojusz Lewicy Demokratycznej

14. TYMAN Agnieszka | Kraków | Lewica Razem

15. KAJDAS Dorota Ewa| Oświęcim| nie należy

16. JAGLARZ Jakub Jerzy | Wadowice| Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

Lista numer 4 - Konfederacja Wolność i Niepodległość

1. WILCZYŃSKI Bartosz | Kraków| Ruch Narodowy

2. KRAWCZYK Emil Piotr|Trzebinia| Korwin

3. CHMIEL Dariusz Bogdan | Wadowice | Liga Polskich Rodzin

4. KUMANEK Grzegorz Jan| Luszowice | Korwin

5. BAJER Marcin Jakub | Skrzynka| nie należy

6. CURZYDŁO Jerzy Kossowa | Ruch Narodowy

7. SALAWA Marta | Świątniki Górne| nie należy

8. CZACHUR Adam Aleksander | Libiąż | Korwin

9. SIŁUSZYK Sylwia Małgorzata | Myślenice | nie należy

10. URBAŃSKA Anna Katarzyna | Grzechynia | nie należy

11. MREŃCA Tomasz | Inwałd | Ruch Narodowy

12. BANET Piotr Paweł | Bielsko-Biała | Korwin

13. SKWARCZYŃSKA Katarzyna Anna | Alwernia | nie należy

14. JASTRZĘBSKA Sylwia Jolanta| Kraków | nie należy

15. ZASŁONA-POLAK Katarzyna | Trzebinia| nie należy

16. KŁECZEK Tomasz| Trzebinia | Ruch Narodowy

 

Lista numer 5 - Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni

1. NIEDZIELA Dorota | Kęty | Platforma Obywatelska RP

2. SOWA Marek Jan | Bobrek | Platforma Obywatelska RP

3. POTOCKI Adam Kajetan | Chrzanów | Platforma Obywatelska RP

4. STYCZEŃ Adam Tomasz | Myślenice | nie należy

5. KLINOWSKI Mateusz Michał | Wadowice | nie należy

6. WĄTROBA Ewa Beata | Andrychów | nie należy

7. CHOWANIEC Michał | Sucha Beskidzka | Nowoczesna

8. LUBAŃSKI Adam Jarosław | Przytkowice | Partia Zieloni

9. WINCENCIAK-WALAS Ewa Magdalena | Osieczany| Nowoczesna

10. SKOWROŃSKA Kinga Agnieszka | Chełmek | Nowoczesna

11. BRÓZDA Marcin | Przytkowice | Platforma Obywatelska RP

12. BLIŹNIAK Katarzyna Elżbieta| Brzeszcze| Nowoczesna

13. ARKIT Szymon Tadeusz| Libiąż | nie należy

14. KLAJA Tomasz Zygmunt | Zator | nie należy

15. MIRANOWICZ Maria Wiesława | Zagórze | nie należy

16. ŻABA Tadeusz| Siepraw | nie należy

 

Kandydaci do Senatu RP w okręgu nr 30, obejmującym powiaty: chrzanowski, myślenicki, oświęcimski, suski oraz wadowicki

1. KOŹBIAŁ Maciej Józef|Wadowice|Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni Platforma Obywatelska RP|

2. PAJĄK Andrzej Michał|Zawoja | Prawo i Sprawiedliwość

 

Lokale wyborcze będą czynne do 21. Każdy z nas wybiera jednego posła i jednego senatora stawiając znak x przy nazwisku swojego kandydata.