Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

22.10.2019 12:00 | 0 komentarzy | 1 272 odsłona | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 28.09.2019 14:33

Nasza czytelnicza zabawa cieszy się dużym powodzeniem, dlatego nieustannie zapraszamy Was do uczestnictwa. Jest to dla nas dowód na to, że książki nie odeszły jednak w zapomnienie i Wy - mali Czytelnicy - oraz Wasi rodzice czytacie i lubicie tę formę spędzania wolnego czasu.

0
Zabawa dla dzieci "Moja ulubiona książka"
Lenka z ulubioną książką
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Agnieszka Krakowiak z Chrzanowa, mama 5-letnie Lenki napisała o ulubionej książce córki:

- Lenka uwielbia książkę "Nowy przyjaciel" Wydawnictwo SBM Sp. z.o.o. autorstwa Elżbiety Wójcik. Lubi ją dlatego, że Piesek Tofik porywa ją na wspaniałą podróż z wieloma przygodami. Jest on małym łobuziakiem, który psoci - zupełnie jak mała Lenka.

Lena otrzymuje od nas nagrodę książkową ufundowaną przez księgarnię internetową selkar.pl. Gratulujemy!

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie przyślijcie do nas maila zatytułowanego "Moja ulubiona książka" na adres promocja@przelom.pl. W mailu załączcie Wasze zdjęcie z ulubioną książką, wraz z jej opisem (podajcie autora, tytuł i wydawnictwo) oraz klauzulą, że rodzice wyrażają zgodę na publikację Waszego zdjęcia: Oświadczam, że jestem rodzicem lub prawnym opiekunem dziecka, które bierze udział w zabawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych mojego dziecka w celu przeprowadzenia zabawy "Moja ulubiona książka" Wyrażam również zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia zawierającego wizerunek mojego dziecka w tygodniku Przełom i na przelom.pl i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej "Przełom"