Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Jak zarezerwować czarter jachtu przez internet

18.09.2019 15:52 | 0 komentarzy | 1 780 odsłona | red

Materiał promocyjny

Dzięki nowym technologiom wiele czynności stało się dużo prostszych. Możliwość zrobienia zakupów bez wychodzenia z domu ułatwia nam codzienne życie, podobnie jak szansa na zarezerwowanie wizyty u lekarza czy zamówienie jedzenia za pomocą aplikacji w telefonie. Inne nowoczesne rozwiązania ułatwiają nam organizację wakacji, również tych na jachcie.

0
Jak zarezerwować czarter jachtu przez internet
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Bez względu na to, czy planujesz tygodniowy czarter jachtu na Mazurach, czy może całodzienny rejs ze sternikiem we Włoszech na pokładzie luksusowej łodzi motorowej, z platformą Click&Boat możesz dokonać rezerwacji w zaledwie kilka chwil, poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację mobilną. To proste rozwiązanie, z którego korzystają już tysiące żeglarzy na całym świecie.

 

Click&Boat - innowacyjne rozwiązanie dla czarterujących i właścicieli jachtów

Platforma Click&Boat to rozwiązanie określane jako "Airbnb dla łodzi". Koncept jest faktycznie podobny. Strona skupia oferty łodzi udostępnionych do wynajęcia. Mogą je zarejestrować zarówno profesjonalni armatorzy, jak również prywatni właściciele, którzy nie wykorzystują swoich jednostek na okrągło. W ten sposób mogą częściowo zrekompensować koszty posiadania i utrzymania łodzi.

Takie zróżnicowanie wśród jachtów dostępnych na Click&Boat sprawia, że wynajmujący mogą znaleźć czarter dużo tańszy (nawet do 40%) w porównaniu do dużych firm czarterowych. Wynajem od prywatnego właściciela jest też okazją do ustalenia niestandardowych warunków, na przykład dotyczących terminu wynajmu (w sezonie wakacyjnym armatorzy często stosują zasadę wynajmu tygodniowego od soboty, co nie zawsze współgra z planami urlopowymi czy lotami).

Czarterujący znajdą na platformie różnego rodzaju jednostki: od czarteru motorówek, pontonów RIB i skuterów wodnych, przez popularne houseboaty, czyli barki mieszkalne po komfortowe katamarany, żaglówki i luksusowe jachty. Można wynająć samą łódź, lub zdecydować się na czarter ze sternikiem.

 

Gdzie można wynająć łódź przez internet

Ponad 30 tysiący jachtów na Click&Boat jest dostępnych w ponad 50 krajach.Wśród nich są bliskie nam miejsca na wynajem łodzi, takie jak: Giżycko, Gdańsk czy Szczecin. Znaczną część oferty jachtów na platformie stanowią jednostki na południu Europy. Na Click&Boat można zarezerwować łódź w Chorwacji, we Włoszech, na południu Francji czy na Balearach. Platforma ma też wiele do zaoferowania, jeżeli chodzi o bardziej egzotyczne destynacje. Wśród nich są Seszele, Bahamy, Tajlandia czy też Polinezja Francuska. Dzięki tak bogatej ofercie z Click&Boat można zrealizować każdy projekt żeglarski.


Rezerwacja jachtu przez internet w kilku krokach

Aby zarezerwować czarter jachtu na platformie Click&Boat wystarczy założyć darmowe konto i skorzystać z wyszukiwarki jachtów w wybranej lokalizacji. W znalezieniu odpowiedniej łodzi ułatwia szereg filtrów: cena wynajmu, długość kadłuba, czarter ze sternikiem lub bez. Przy wyborze warto też zwrócić uwagę na komentarze i oceny pozostawione przy ogłoszeniach przez poprzednich wynajmujących.

Po wyszukaniu odpowiedniego jachtu wystarczy przesłać zapytanie o rezerwację do wynajmującego. Wcześniej można skontaktować się z nim przesyłając wiadomość za pośrednictwem komunikatora dostępnego na Click&Boat. Zatwierdzona przez wynajmującego rezerwacja jest potwierdzona w systemie i opłacona. Teraz wystarczy tylko spakować się i w drogę!

 

 

Materiał promocyjny