Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Urządzanie domu za grosze

18.09.2019 14:43 | 0 komentarzy | 732 odsłony | red

Materiał promocyjny

Bardzo często przed remontem lub zmianami w domu powstrzymuje nas brak zgromadzonych funduszy. Można jednak zrobić to oszczędnie, wcale nie tracąc na jakości sprzętu, mebli czy akcesoriów. Wystarczy tylko stosować się do założonego planu budżetu, a także do naszych rad z poniższego miniporadnika, jak w oszczędny sposób się urządzić.

0
Urządzanie domu za grosze
fot. materiały prasowe
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zakupy umeblowania i sprzętu online

Kupowanie sprzętu i mebli przez internet do niedawna uznawano za bardzo ryzykowny sposób – przede wszystkim ze względu na fakt, że są to bardzo kosztowne artykuły                       i mogłyby się zniszczyć bądź zgubić podczas transportu do domu. Na szczęście sklepy internetowe rozwiały tę obawę, ubezpieczając każdą wysyłaną paczkę, dzięki czemu klienci są spokojniejsi o dostarczenie swojego zamówienia bez szwanku. Często także boją się             o jakość i wygląd rzeczy zamówionych przez internet. Obecnie jednak każdy konsument ma prawo do zwrotu nieużywanego towaru, nie ponosząc przy tym żadnych konsekwencji. A korzyści zakupów online jest wiele. Przede wszystkim są to atrakcyjne ceny, szczególnie gdy skorzystamy z programu lojalnościowego dla stałych klientów bądź z kodów rabatowych dostępnych na takich stronach, jak np. DuzeRabaty.pl, które w jednym miejscu posiadają unikalne kody nie tylko do sklepów odzieżowych, ale także meblowych czy tych                    z asortymentem RTV i AGD oraz dodatkami do domu. Dzięki nim można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, w zależności od wartości zamówienia. Kody nie obejmują wyłącznie zniżek, ale także np. darmową dostawę do domu, co w przypadku dużego sprzętu jest sporym ułatwieniem i oszczędnością czasu. Zakupy w internecie to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale także czasu – nie marnujesz go na dojazdy do sklepów stacjonarnych, które są czynne tylko w określonych godzinach.

Używane akcesoria – antykwariat i bazarek

Jeśli jednak chcesz postawić na bardziej oryginalne dodatki do domu i meble, możesz skorzystać z oferty antykwariatów. Unikalne umeblowanie możesz dostać także na bazarkach, na których każdy artykuł ma swoją cenę, jednak można ją nieco zredukować poprzez targowanie się. W Polsce targowanie się nie jest powszechne i bardzo często źle jest odbierane przez sprzedawców, jednak kulturalne pytanie na temat obniżki ceny nie powinno negatywnie wpłynąć na powodzenie transakcji. Podobnie jest w przypadku zakupów za pośrednictwem ogłoszeń online. Bardzo często właściciele mebli czy też sprzętów AGD pragną pozbyć się zbędnego balastu, dlatego w większości przypadków są skłonni do negocjacji cenowych. Używane meble i sprzęty bardzo często są w dobrym stanie. Obecnie wielu z nas zmienia wystrój mieszkania częściej, niż miało to miejsce                   w przeszłości. Dzieje się tak z wielu powodów. Jednym z nich są zmiany w życiu domowników, a także coraz lepsza sytuacja ekonomiczna Polaków i stała chęć modyfikacji wnętrz. Poprzez umiejętne dobieranie umeblowania można dokonać tego za naprawdę nieduże pieniądze.

Materiał promocyjny