Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

CHRZANÓW. Wygrał, ale nagrody nie zobaczył

03.02.2012 16:24 | 3 komentarze | 6 718 odsłon | red
Mieszkaniec Chrzanowa zawiadomił w czwartek policję o oszustwie. Mężczyzna twierdzi, że w jednym z lokali wygrał na automacie sporą sumę pieniędzy. Właściciel maszyny nie chce mu jednak nagrody wypłacić.
3
CHRZANÓW. Wygrał, ale nagrody nie zobaczył
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Mieszkaniec Chrzanowa zawiadomił w czwartek policję o oszustwie. Mężczyzna twierdzi, że w jednym z lokali wygrał na automacie sporą sumę pieniędzy. Właściciel maszyny nie chce mu jednak nagrody wypłacić.

Policjanci. Sprawdzają, czy do przestępstwa rzeczywiście doszło. Z tego, co do tej pory ustalili wynika, że zgłaszający wygrał na automacie 1.700 zł. Do dziś nie otrzymał jednak wygranej i nic nie wskazuje na to, by tak się stało. Właściciel maszyny uchyla się od wypłacenia pieniędzy.

*****
W czwartek na ul. Krakowskiej w Młoszowej doszło do potrącenia dwójki pieszych. Zdarzenie miało miejsce na pasach. Jak ustaliła policja, kierowca samochodu vw golf był trzeźwy. Poszkodowani trafili do chrzanowskiego szpitala. Tu mieszkańcowi Trzebini i towarzyszącej mu chrzanowiance, udzielono pomocy medycznej. Obrażenia okazały się na tyle niegroźne, że mogli wrócić do domu. Policjanci ukarali kierowcę mandatem. Dostał też punkty karne.
(EJB)