Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

Fotograficzny konkurs wakacyjny "I ja tam byłem"

17.08.2019 20:00 | 0 komentarzy | 3 724 odsłony | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 13.08.2019 13:06

Przez całe lato będziemy Wam prezentować konkursowe fotografie, z których w każdym miesiącu wybierzemy najładniejsze. Nagrodzimy je wejściówkami do Energylandii, Zatorlandu i Przewrotki.

0
Fotograficzny konkurs wakacyjny "I ja tam byłem"
Jurek w Forcie z czasów I wojny światowej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zdjęcie konkursowe otrzymaliśmy od Katarzyny Mik-Ohlaszeny z Wygiełzowa:

- Z racji tego, że pochodzę z Przemyśla, często w czasie wakacji odwiedzam rodzinne strony wraz z rodziną. Zdjęcie zostało zrobione w Bolestraszycach, gdzie znajduje się Fort XIII z czasów I wojny światowej -"San Rideau". Z Fortem tym wiąże się legenda, mówiąca o tym ,że w 1923r. w czasie, kiedy fort był rozbierany, natrafiono na żywego wtedy jeszcze rosyjskiego jeńca wojennego. Nie wiadomo czy to prawda, czy legenda. Na zdjęciu syn Jurek w środku Fortu.

Przypominamy, że konkurs trwa do 15 września 2019r. W każdym numerze tygodnika "Przełom" pokażemy dwa zdjęcia nominowane do nagrody miesiąca. Zwycięzców wyłonimy spośród autorów tych zdjęć. Wyniki znajdziecie w tygodniku "Przełom" i na przelom.pl: 14.08, 18.09. Nagrodzimy zwycięzcę I, II i III miejsca. I nagrodą w każdym miesiącu jest podwójna wejściówka do Energylandii, II - podwójna wejściówka do Zatorlandu, III - podwójna wejściówka do Przewrotki. Regulamin konkursu znajdziecie na przelom.pl/konkursy.

 

Czytaj również