Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

Gra terenowa „Dookoła Świata”! Do wygrania zaproszenia do Parku Miniatur i Warowni w Inwałdzie!

05.08.2019 15:10 | 0 komentarzy | 1 689 odsłona | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 05.08.2019 14:56

Udział w grach terenowych to nie tylko atrakcyjna forma spędzania czasu, osobiste doświadczenia, ale również możliwość zmierzenia się z czymś nieznanym.

0
Gra terenowa „Dookoła Świata”! Do wygrania zaproszenia do Parku Miniatur i Warowni w Inwałdzie!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

 

W dniach 16, 17, 18 sierpnia w Parku Miniatur w Inwałdzie na zwiedzających będzie czekać gra terenowa edukacyjno – turystyczna. Do uczestnictwa w niej zapraszamy nie tylko zapalonych obieżyświatów, ale również całe Rodziny, które dzięki zaangażowaniu spędzą w naszym Parku niezapomniane chwile. Nasi Goście przekonają się, że zwiedzanie może stać się ciekawą przygodą, a nie tylko spacerem pomiędzy miniaturami.

Nasza zabawa - quest „Dookoła Świata” zawiera zagadki w postaci zabawnych rymowanek, dzięki którym nasi Goście będą mogli rozwiązać postawione przed nimi zadanie. Czytając i rozwiązując wierszowane wskazówki uczestnicy wędrują po całym Parku Miniatur i poznają różne ciekawostki dotyczące poszczególnych budowli i krajów z których pochodzą. Podczas gry będzie trzeba wykazać się aktywnością i spostrzegawczością. Po rozwiązaniu ostatniej rymowanki biorący udział w zabawie odbierają nagrodę we wskazanym na queście miejscu.

Gra terenowa w postaci questu zawiera w sobie elementy nauki i zabawy, a po rozwiązaniu hasła potwierdzającego przebycie wyznaczonej trasy, gwarantuje rodzinną satysfakcję. Karty z questem dostępne będą w kasie biletowej, przed wejściem na teren Parku Miniatur.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs:

Do wygrania jest 10 podwójnych zaproszeń na quest „Dookoła Świata”. Wystarczy na adres promocja@przelom.pl (tytuł maila: Dookoła świata) przesłać odpowiedź na pytanie: Jaka nowa atrakcja związana ze starożytnymi Chinami pojawiła się w Parku Miniatur w sezonie 2019 ?

Liczy się kolejnosć zgłoszeń z poprawną odpowiedzią! Spieszcie się!

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Zaproszenie obejmuje jednorazowe wejście i skorzystanie z atrakcji w Parku Miniatur „Świat Marzeń” oraz Warowni w Inwałdzie w dniach od 16.08 - 18.08.2019

Pomocne informacje na : www.parkminiatur.com